naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vaikščiodamos po parduotuves moterys ne kartą pastebėjo, kad ant daugelio kelnaičių priekio yra kaspinėlis. Tačiau kam jis reikalingas?

Vaikščiodamos po parduotuves moterys ne kartą pastebėjo, kad ant daugelio kelnaičių priekio yra kaspinėlis. Tačiau kam jis reikalingas?

REKLAMA

Daugelis moterų neatkreipia dėmesio, nes tai tapo įprastu vaizdu, tačiau kaspinėliai ant kelnaičių yra ne šiaip sau – jie turi labai aiškią paskirtį.

„Reddit“ vartotojas praėjusiais metais išvedė visus iš proto, paaiškinęs, kam reikalingi kaspinėliai ant kelnaičių, rašo mirror.co.uk.

Kaspinėlis padeda lengviau susigaudyti

Originaliame įraše užduotas klausimas: „Kodėl ant daugelio kelnaičių priekio yra kaspinėlis? Iš kur atsirado ši tradicija?“

Dažniausias atsakymas buvo, kad kaspinėlis padėjo prilaikyti kelnaites, kad šios nenukristų, kol nebuvo išrastos elastinės juostos, o šiandien kaspinėlis yra tik dėl grožio.

REKLAMA

Vienas žmogus rašė: „Dabar? Dėl to, kad tai miela, moteriška, tai yra nekaltumo ženklas ir rengiantis tamsoje lengviau žinoti, kur yra kelnaičių priekis.

REKLAMA

Tradicijos šaknys? Jie atsirado dar tada, kai nebuvo išrastos elastinės juostos, tad kelnaites prilaikė juostelė, perverta per kelnaičių viršų.

Kaspinėlis – vieta, kur surišama juostelė ir, žinoma, jis yra priekyje, nes priekyje lengviausia susirišti juostelę.“

Kaip jau galite nuspėti, kaspinėlis daugybę metų padeda atskirti, kur yra kelnaičių priekis. Prieš daugelį metų, kai dar nebuvo elektros, daugybė moterų turėjo rengtis žvakių šviesoje, prieblandoje. Kaspinėlis padėjo teisingai užsimauti kelnaites net tamsoje.

Daugybė žmonių prisipažino, kad nežinojo, kam yra skirtas kaspinėlis ir kai kurie teigė, kad jiems tai – visiška naujiena.

O kodėl panašių "skiriamųjų ženklų" ant vyriškų apatinių nėra? Jie ką , niekada tamsoje nesirengia. Manau ne vienas "nukentėjo" kai namo, išvirkščiais grįžo. Diskriminacija ir seksizmas viename. Lygių teisių gynėjai turėtų griežtai pareikalauti nustoti taip nepakenčiamai elgtis ir liepti uždrausti tokius "skiriamuosius ženklus" :) :) :)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų