Alytiškis sukūrė vaikišką pasakų namelį: tokio trokšta ir suaugę

Eimantas Rakauskas, gyvenantis Alytaus rajone, kaip reikiant stebina. Savomis rankomis jis kuria tikrus svajonių namelius, kuriuose kiekviena mažoji princesė gali jaustis tikra namų karaliene.

24

Rado verslo nišą

Eimantas atviras – tokių namelių savikaina pakankamai didelė, ypač tuo atveju, jeigu juos gamini kokybiškai ir stengiesi tai padaryti iš geriausių medžiagų.

„Aštuonerius metus Anglijoje dirbau įvairius darbus. Šalia pagrindinių darbų vis nuspręsdavau ką nors pagaminti. Tai dariau ne dėl kitų, o savo malonumui. Aš nesu stalius, tiesiog man patinka dirbti su medžiu“, – pasakoja vyras.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Alytiškis sukūrė vaikišką pasakų namelį: tokio trokšta ir suaugę

Po aštuonerių metų, praleistų Anglijoje, vyras su žmona grįžo gyventi į Lietuvą. Čia jiedu nusprendė imtis kokios nors veiklos, iš kurios galėtų pragyventi.

„Norėjome pradėti pagaminti ką nors savo, gal ir parduoti, kad galėtume pragyventi.

Kai grįžom, įkūriau šiokias tokias dirbtuvėles. Iš pradžių gaminau namelius šunims, tačiau jie Lietuvoje nesulaukė susidomėjimo.

Po nesėkmingo bandymo ėmiausi namelių vaikams. Mane visada žavėjo maži, gražūs namukai.

Šį namelį pagaminau su žmona. Viską dariau pats iš savo galvos“, – juokiasi vyras.

Kainavo daugiau nei 700 eurų 

Tik paaiškina – brėžinius jis rado internete. „Man reikėjo tiksliai žinoti, koks turėtų būti jo standartinis dydis, kad atitiktų visas įmanomas proporcijas.“

Vis dėto, vyras neslepia, kad pagaminti tokį namelį kainuoja nemenkus pinigus. „Man labai svarbu, kad žmogui produktas patiktų, jis būtų kokybiškas. Vis dėlto, kai pradeda galvoti, kad kurdamas tokius daiktus, nori iš išgyventi, lieka vienintelė išeitis – krautis daiktus ir grįžti atgal į emigraciją“, – neslepia Eimantas.

Paklausus, kiek toks namukas atsiėjo, vyras neslėpė: „Kainavo jis mums 743 eurus. Sudėjus viską, dirbau 4 savaites. Tų darbų, kuriuos gaminu, niekada neskubu sukalti paprastai ir kuo greičiau.

Man svarbu, kad darbas būtų atliktas kokybiškai, o visos detalės gerai apgalvotos“, – atvirauja vyras.

 


Rašyti komentarą...
G
Genovaitė
2019-10-14 23:22:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neblogas namelis. Kaip staliui tai per prastas, neturit fantazijos. Mediena minkšta medžiaga ne metalas. Aš dirbau gamyklose kur pati dirbau su metalu. Duoda metalo gabalą, pasiimi brėžinį ir turi padaryt detalę labai tikslią ne milimetro tikslumu o mikrometro tikslumu. O šiap žiūrėkit televiziją per tuos užsienietiškus kanalus, tiek visko parodo, kokie namai ant medžių, ant ratų. Didelės sėkmės !
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų