• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po to, kai vilnietė Dovilė pasidalijo įspūdžiais iš moteriškumo stovyklos, organizuotos Labanoro miške, poilsio komplekse „Šiaurys“, kilo nemenkas ažiotažas.

Po to, kai vilnietė Dovilė pasidalijo įspūdžiais iš moteriškumo stovyklos, organizuotos Labanoro miške, poilsio komplekse „Šiaurys“, kilo nemenkas ažiotažas.

REKLAMA

Pasirodo, pirties ceremoniją jai ir kitoms merginoms, jos teigimu, vedė prodiuseris Ričardas Pinikas, kurį Klaipėdos apylinkės teismas pripažino kaltu dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti. 

Ir nors iš pradžių svarstyta, kad mergina galimai apsipažino, tačiau šiandien žiniasklaidai komplekso direktorius Andrius patvirtino, kad R. Pinikas iš tiesų ten dirba. 

Vedė pirties ceremoniją 

Mergina naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad kovo 8-osios vakarą įvyko jos akistata su R. Piniku: „Jis figūravo kovo 8-osios vakarą. Kai buvome pirtyje, jis buvo kartu su mumis.

Vieni dabar sako, kad jis tik paskirtas vesti ceremonijas, kiti sako, kad visa erdvė priklauso jam, tačiau mums, merginoms, tai visiškai nesvarbu.

REKLAMA
REKLAMA

Protu nesuvokiama, kad tokį žmogų gali paskirti darbui su moterims – tai nekeičia fakto, ar jam priklauso tas resortas, ar ne. Reikia, kad kuo daugiau moterų žinotų ir nevyktų ten, kur gali būti jo energija.“

REKLAMA

Dirba antrus metus

Ir nors po skandalo praėjo kelios dienos, vis dar netyla kalbos, kad šis poilsio kompleksas galimai susijęs su Ričardu Piniku.

Kalbas išsklaidė komplekso vadovas, savininkas Andrius, kuris tv3.lt patvirtino, kad minėtas asmuo iš tiesų ten dirba jau kelerius metus:

„Taip, jis dirba antri metai. Kelios merginų stovyklos atsišaukė.  

Tai privertė susimąstyti žmones – sąmoningesni galvoja vienaip, kiti – kitaip. Kiekvienam tas „triukšmas“ skirtingai veikia. Sudėtinga istorija, kiekvienas mato per savo prizmę“

REKLAMA
REKLAMA

Baiminosi dėl saugumo 

Primename, kad Dovilė itin atvirai papaskaojo apie savo patirtį minėtame komplekse. Ji sakė R.Piniką pažinusi iškart: „Buvau labai įsitraukusi į Dovilės Didžiunaitytės bylą.

Sekiau, domėjausi, laukiau, kada nugalės teisingumas ir štai įvyko tai, ko niekada nesitikėjau – atėjau į pirties namelį ir pamačiau pusnuogį Piniką.

Sunku apskritai pasakyti, ką tada išgyvenau – viskas atrodo siurrealu, kaip sapnas. Įsijungė baimė, nesaugumas. Esi jo aplinkoje. Tas vakaras buvo snieguotas, pustė, net išeiti nebūtų įmanoma iš ten.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasijungiau į stebėtojos poziciją – kitos moterys net nežinojo, kas jis, nepažino iš žiniasklaidos veido.

Buvo baisoka, nes buvo dalijama arbata. Buvau stebėtoja, ar niekas nepradės vykti, neims svaigti merginos, tačiau viskas atrodė gerai.“

Mergina sakė, kad pats Ričardas neprisistatė, bendravo fone su visomis dalyvėmis, bandė juokauti: „Stengiausi nieko nedaryti, ėmiausi tik stebėti aplinką, vėliau papasakojau kitoms, kas jis.

Buvo merginos, moterys, su kuriomis grįžau. Mašinoje joms viską papasakojau – jos stovyklos metu net nežinojo, kas tai per žmogus.“

REKLAMA

Po stovyklos su mergina susisiekė stovyklos organizatorė, kuri pasiteiravo, kaip suprasti tokį viešą įrašą, tačiau Dovilė atkirto jai sakydama, kad viską aiškiai išdėstė: „Daugiau komunikuoti išvis su tokiu žmogumi nenoriu – panašu, kad ji iš savo pusės nemato arba nenori matyti jokių bėdų.

Vis dėlto, tokių dalykų nepaslėpsi – po mano įrašu atsiliepė ne viena moteris, dalyvavusi pirtyje su R.Piniku.“

Arabų Emyratuose ypač griežtai griebe už
narkotikų disponavimą.Kodel pas mus žiurima pro pirštus?
Vadinkit ivykius tikrais vardais! Sitas sliuzas ne tik disponavo narkotikais! Jis apsvaigino jais jauna mergina, apgaules budu ir nieko blogo neitariancia nusitempe i savo viesbucio numeri, kur jau dageli kartu dare tai su kitomis, ja toliau pumpavo oxiku, prievartavo ir dar pardavinejo kitiems kaip kokia pro…, ikalino 10- ciai dienu ir nuzude! Ir dabar kaip niekur nieko isidarbina tokioje vietoje ir visiems dzin! Na tik Lietuvoj taip gali atsitikti! Be zodziu! Gavo ikalinimo nusprendi, bet tai jam netrukdo spjovus i viska suktis moteru tarpe. Iskrypelis totalus.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų