• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Adele sustabdė savo pasirodymą Las Vegase, kad pagerbtų „Draugų“ žvaigždę Matthew Perry, mirusį, sulaukus 54 metų. 

Adele sustabdė savo pasirodymą Las Vegase, kad pagerbtų „Draugų“ žvaigždę Matthew Perry, mirusį, sulaukus 54 metų. 

REKLAMA

Adele prisijungė prie viso pasaulio žmonių, pagerbiančių „Draugų“ žvaigždės Matthew Perry atminimą. 

Aktorių prisimena nuo vaikystės 

Trisdešimt penkių metų dainininkė savaitgalį sustabdė savo pasirodymą Las Vegase, kad pasidalytų mintimis apie tragišką žinią. Vaizdo įraše, paskelbtame „X“, (anksčiau „Twitter“), girdėti, kaip Adele kreipiasi į minią po to, kai aktorius buvo rastas negyvas savo namuose Los Andžele. 

„Prisiminsiu šį personažą visą likusį gyvenimą. Jis taip atvirai pasakojo apie savo kovą su priklausomybėmis ir blaivybe, o tai, manau, yra neįtikėtinai drąsu“, – sakė atlikėja. 

Adelė anksčiau yra atviravusi, kad prieš priimdama sprendimą mesti gerti buvo „ribinė alkoholikė“. Toliau ji pasakojo, kad Matthew, ypač tuo metu, kai vaidino Chandlerį Bingą seriale „Draugai“, atnešė į jos gyvenimą tiek daug džiaugsmo, nors pažinojo jį tik iš jo pasirodymų ekrane. 

REKLAMA
REKLAMA

Ji toliau pasakojo, kaip jos vaikystės draugas mėgdžiojo žvaigždę. „Ir jis tai darė visą laiką, kad mus prajuokintų. Ir jei kuriam nors iš mūsų būdavo bloga diena arba jausdavomės prislėgti, jis tiesiog apsimesdavo Chandleriu, rašo express.co.uk. 

REKLAMA

Susipažino festivalyje 

„Ir taip, tiesiog noriu pasakyti, kaip man patinka tai, ką jis padarė dėl mūsų visų. Ypač tai, ką jis padarė dėl manęs. Vienas geriausių visų laikų komiškų personažų. Ir tikiuosi, kad dabar jis galės ilsėtis ramybėje “ – pasakojo atlikėja. 

Prisijungusi prie „Instagram“ ji rašė: „Su Matthew Perry susipažinau 1993 m. Williamstauno teatro festivalyje Masačusetse. Abu ten praleidome didžiąją vasaros dalį vaidindami spektaklius. 

REKLAMA
REKLAMA

Jis buvo toks juokingas, toks mielas ir su juo buvo labai smagu būti. Važiavome maudytis į upelius, gėrėme alų vietiniame koledžo bare, bučiavomės ilgos žolės lauke. Tai buvo stebuklinga vasara. 

„Draugų“ bandomąjį filmą jis buvo nufilmavęs, bet jis dar nebuvo parodytas. Jis nervinosi, tikėdamasis, kad jo didžioji proga jau visai netrukus įvyks. 

Taip ir buvo. Kurį laiką draugavome, kol išsiskyrėme, bet aš visada džiaugdavausi jį matydama. Šiandien man labai liūdna, kaip ir daugeliui iš mūsų. Tikiuosi, kad Matthew pagaliau yra ramybėje. Tikrai tikiu“, – sakė Adele. 

1993 metai buciavosi pievoje
1993 metai buciavosi pievoje
Ji Gimė: 1988 m. gegužės 5 d. (35 metai metai).
Prajuokinot zurnalistai pasauli:)))
Jeigu lievos, tai neklausyk, bet visas pasaulis gėrisi jos nuostabių balsų.
"Fielmann" ir "Optikos pasaulyje" dabar lygtai nuolaidos...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų