Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Dvesk žertva
O gal smogė
Aš irgi pagalvojau,kad apsimyžo... gal negras per giliai įkišo...
Adele 1988 metu gimimo, 1993 metais jau gere alu, neblogai :D
Ar is cia esanciu kas nors apsiverket?
As teva ir motina per tris men palaidojau kuriem po 60 ...kaip na. Man jaustis...asaros man bega b.l asaros man bega b.lt?
Maniau,gal apsimyžo bedainuodama...?
"Jis taip atvirai pasakojo apie savo kovą su priklausomybėmis ir blaivybe, o tai, manau, yra neįtikėtinai drąsu“, – sakė atlikėja."
O kodėl kovot su blaivybe???
Tai geriau būti neblaivu ir apsinešusiu???
Būti blaivu - minusas, neblaivu- pliusas???
Na ir mąstymas!!!
Jus če veju neraše geriau parašykit ka žydai daro Palestino 4000 jau vaiku užmuše ar ta miže adele nieko nenori apie tai pasakyt europos amerikos pedofilai dviveidžiai vot tuom ir skiriasi europa nuo Rusijos
@Rusija šalis kuria tikiu Palestino - palesino
Kaip galima kažką užmušti vaiku? Ir to kažko 4000?
@Rusija šalis kuria tikiu Gal mžiau gerk.
Ruzzija yra pijokų šalis. Ukraina nepasiūlė pasuenyja degtinės ( jiems reikėtų bačkos). Tada jie nwbūtų puole, o butų prisigėria ir Ukraina juos iškart būtų nugalėjusi. O dabar kaunasi su tais laukiniais ruzzais, bet nesiūlo degtinės. Jei pasoūlitų - tai Ukraina laimėtų. Bet Ukrainiečiai gudrūs. Jie nesiūlo degtinės, o siūlo kobzono koncertą.
Kadirovo by..b.is tau i šikna kad string
Kadirovo by..b.is tau i šikna kad string
@Slava Ukraini ukrainos nacistai jau praloše ta kara nacizmas bus sunaikintas už kokius ukrainiečius eini? daune už nacistus Rusija iki galo dabaiks ta reikala šampanas paruoštas atšvest važuosim i Rusija gražei zelenckis pardave ukraina varda amerikos interesu po velena pakišo šimtai tukstančiu žmoniu dauneli patc pamatysi finala ukrareiho kuši galesi sau nusiraut ar pasidekt pirmas požimis silpnaprotystes su ukrareiho veliava lakstyt lietuvos daunai
O nuotraukoje lygtai Sciogolovaite
@Hm "Fielmann" ir "Optikos pasaulyje" dabar lygtai nuolaidos...
@Kate M. Zigmas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų