6-mečio mokykloje paprašė nusiimti veido kaukę: jo atsakymas prajuokino tūkstančius

Mažas berniukas mandagiai atsisakė nusiimti kaukę nuotraukai, nes mama jam sakė, kad visada reikia būti su kauke, o vaikas sakė visada klausantis mamos.

Klasės nuotraukai kaukę nusiimti atsisakiusio berniuko mama sako, kad juo didžiuojasi – vaikas norėjo apsaugoti šalia jo esančius žmones.

Masonas Peoplesas (6) iš Las Vegaso mandagiai pasakė ne, kai fotografas jo paprašė nusiimti kaukę klasės nuotraukai. Šiai progai vaikas buvo apsivilkęs savo mėgstamiausius marškinėlius, kurie kaip tik derėjo su kauke, o visą rytą praleido priešais veidrodį repetuodamas šypseną.

Vėliau berniukas savo mamai Nicole pasakė, kad fotografo paprašytas kaukės nenusiėmė, nes ji jam buvo sakiusi, kad mokykloje kaukę nusiimti galima tik valgant, rašoma mirror.co.uk.

„Aš jam pasakiau: „Ne, ačiū, mama man neleido“, – „CNN“ sakė Masonas. Kai fotografas jo perklausė, ar tikrai kaukės nenusiims bent kelioms sekundėms, vaikas atsakė: „Na, ačiū, aš visada klausau mamos!“

Kalbėjo su sūnumi, kaip greitai sklinda mikrobai be kaukių

Nicole dar didesnį įspūdį padarė tai, kad jos sūnui per pastarąsias kelias savaites buvo iškritę keturi dantys, bet jis vis tiek labai didžiavosi savo šypsena. Ji pasakojo, kad mokslo metų pradžioje ji su sūnumi buvo kalbėjusi apie tai, kaip svarbu saugotis ir kaip greitai sklinda mikrobai be kaukių.

Masono pradinėje mokykloje Las Vegase kaukės yra privalomos, o mama pasakoja, kad vaikas labai mėgsta tvarką – jis jau pats klojasi lovą ir tvarkosi kambarį.

„Jis tuo labai didžiuojasi ir labai mėgsta man parodyti, kaip laikosi taisyklių, todėl namie su dideliu džiaugsmu man pasakojo fotografavimosi istoriją“, – sakė mama.

Nuo koronaviruso mirė prosenelis

Masonas puikiai supranta, kaip svarbu dėvėti kaukę, nes sausio mėnesį nuo koronaviruso mirė jo prosenelis.

„Jis buvo labai svarbi mūsų gyvenimo dalis, todėl Masonas viską matė ir suprato tiesiogiai“, – pasakoja mama. – „Todėl dabar Masonas visada nori dėvėti kaukę, nes žino, kad ji saugo ne tik jį, bet ir kitus žmones, vyresniuosius.“

Laiminga mama savo sūnaus istorija pasidalino Feisbuke ir sukūrė „GoFundMe“ puslapį su tikslu surinkti 7 dolerius, nes iš žmonių socialiniame tinkle gavo labai teigiamų reakcijų.

Juokaudama šiame puslapyje ji rašė: „Taip juo didžiuojuosi, kad jis laikėsi savo žodžio, bet visgi tą dieną reikėjo taisykles jam nustatyti aiškiau.“ Ji pasakojo, kad Masonas yra „geraširdis, rūpestingas, mylintis, sumanus ir padėti visada pasiruošęs berniukas“.


Rašyti komentarą...
g
gaika
2021-10-02 01:26:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
puiku, kad daug psichikos turės vaika...ir taps suaugusiais
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų