4-metės mirtis Šilutėje užminė mįslę: tėvai sveiką dukrą rado nekvėpuojančią

Šilutės rajone, Užlieknių kaime, ketvirtadieno naktį įvyko skaudi nelaimė. Čia savo kambaryje be gyvybės ženklų rasta mirusi keturmetė. Tiek medikai, tiek tėvai – sukrėsti. Mat mergytę tėvai prieš naktį į lovą paguldė visiškai sveiką.

Liepos 30 dieną apie 4 valandą nakties namuose, Šilutės rajone, Užlieknių kaime, kambaryje ant lovos rasta mažametė, gimusi 2016 metais. Keturmetė rasta be gyvybės ženklų ir be išorinių smurto žymių.

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Šilutės ligoninės Visuomenės informavimo specialiste Viktorija Skutuliene, atstovė patikino, kad mergaitė ketvirtadienio naktį buvo atvežta į ligoninę jau be gyvybės ženklų.

„Liepos 29-ąją mergaitei viskas buvo gerai, ji nuėjo miegoti. Naktį tėvai patikrino mergaitę, pamatė, kad nėra gyvybės ženklų. Kreipėsi į medikus, jie greitosios medicinos pagalbos automobilyje darė viską, kas yra būtina. Deja, mergaitės nepavyko atgaivinti.

Mergaitė buvo atvežta į priėmimo skyrių. Ji ligoninėje buvo gaivinta, bet jos nebuvo įmanoma atgaivinti“, – komentuoja V. Skutulienė.

Pasak atstovės, turimais duomenimis mergaitė gretutinių ligų neturėjo. Ligoninėje pradėtas tyrimas, siekiant nustatyti mergaitės mirties priežastį. Policija savo ruožtu taip pat pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Klaipėdos regiono atstovė Greta Bliutaitė patvirtino, kad šeima, kurioje įvyko nelaimė, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai nebuvo žinoma:

„Klaipėdos apskrities vaiko teisių apsaugos specialistai vakar buvo nuvykę į šeimą, pabendravo. Šeima tvarkinga, vaikai prižiūrimi. Darbuotojai tarpininkauja teikiant psichologinę pagalbą šeimai.“


Rašyti komentarą...
A
As
2020-07-31 10:13:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš prie savo vaikų tai pat eidavau naktimis pasižiūrėti,būdavo nusisparde,tai uzklodavau,tai nieko keisto kad tėveliai savo dukros naktimis pasiziurėti
Atsakyti
-12

a
2020-07-31 09:36:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
nežinodami situacijos nekomentuokite ir nerašykite nesąmonių.
Atsakyti
-11

S
Saulius
2020-07-31 10:03:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzduodant tokius klausimus, aiskiai parodote, kad niekomet neturejote ir neturite vaiku. Kai/jei turesite, tai tikrai tokiu klausimu nebekils
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (44)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų