naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Esu 17 centimetrų aukštesnė už savo vyrą. Nepažįstami žmonės vis klausia, kaip mums pavyksta užsiimti lytiniais santykiais, o draugai vis dar nori, kad mes išsiskirtume“, – sako moteris, kuri dažnai sulaukia keistų klausimų iš aplinkinių dėl savo ir partnerio ūgio skirtumo.

„Esu 17 centimetrų aukštesnė už savo vyrą. Nepažįstami žmonės vis klausia, kaip mums pavyksta užsiimti lytiniais santykiais, o draugai vis dar nori, kad mes išsiskirtume“, – sako moteris, kuri dažnai sulaukia keistų klausimų iš aplinkinių dėl savo ir partnerio ūgio skirtumo.

REKLAMA

Mia Wilson, gyvenanti Brukline, Niujorke, pasidalijo įžvalga apie gaunamus keistus komentarus, kuriuos ji ir jos vyras dažnai girdi iš nepažįstamų žmonių. Tokie klausimai aplinkiniams kyla tik todėl, kad Mia yra beveik 17 centimetrų aukštesnė už savo vyrą.

Likus kelioms savaitėms iki Mia ir jos vyro vestuvių, moteris buvo šiek tiek suglumusi, nes viena jos draugė staiga prisipažino mananti, kad vis dėlto Mia neturėtų už jo tekėti dėl ūgių skirtumo.

Daugeliui tokie dalykai nėra svarbi problema, tačiau po netikėtos draugės replikos prieš vestuves Mia jautėsi sutrikusi.

REKLAMA

Pasakodama savo istoriją žurnale „Jezebel“, Mia paaiškino: „Man prireikė šiek tiek laiko, kad suprasčiau, kodėl mano draugė buvo įsitikinusi, jog mirčiau gaisre, nes mano būsimas vyras nespės manęs dėl savo ūgio išgelbėti.

REKLAMA

Mano vyras yra 165 centimetrų ūgio, o aš 182 centimetrų ūgio, todėl mus skiria 17 centimetrų skirtumas, kuris, iš tiesų, niekam neužkliūtų, jei būtume tų pačių lyčių atstovai. Tačiau mūsų atveju, toks skirtumas, matyt, žmones glumina.“

Aplinkinių asmenų įžūlumas

Tačiau nepaisant draugės susirūpinimo, toks skirtumas niekada nebuvo problema moteriai kitaip nei kitiems jų santykius pastebintiems aplinkiniams asmenims.

Pasak Mia, anksčiau prie sutuoktinių gatvėje prieidavo nepažįstami žmonės ir klausdavo, kaip šiems pavyksta užsiimti seksu.

REKLAMA

Panaši istorija nutiko ir dar vieną kartą, kuomet bare porai baigiant bučiuotis prie jų priėjo moteris, norėdama sužinoti, ar poros nesieja giminystės ryšiai, nes ji niekaip negalėjo suprasti, kaip su tokiu ūgių skirtumu jie gali būti mylimieji.

Nejaukiai pora pasijuto ir tuo metu, kai paprašė laikraščio pranešti apie greitai įvyksiančias jų vestuves. Redakcijos darbuotojai buvo suglumę dėl nuotraukos, kuri turėjo iliustruoti skelbimą.

REKLAMA
REKLAMA

Jie buvo tokie susirūpinę, kad paprašė moters atsiųsti kitą nuotrauką, kurioje abu bus vienodame akių lygmenyje.

Nepaisant visų netikėtumų, Mia pakartoja, kad jai nerūpi stereotipinės kitų žmonių prielaidos apie poros ūgį:

„Tiesa ta, kad aš nematau savo vyro ūgio, o jis nemato mano. Jis yra puikus, rūpestingas, labai geras ir be galo juokingas žmogus. Man nereikia pakelti galvos, kad jį pabučiuočiau ir taip patvirtinčiau savo lyties tapatybę.“

REKLAMA

Tom Holland ir Zendaya

„Prancūziškų porų“ era nesibaigia ir įžymybių pasaulyje. Viena jų – Tom Holland ir Zendaya.

Anksčiau „Žmogaus voro“ aktorei teko susidoroti su dėl filmavimo aikštelės kolegos ūgio sukeltu sąmyšiu, kadangi Zendaya yra nes ji yra apie 177 centimetrų ūgio, o Tom Holland – 172 centimetrų ūgio, rašoma mirror.co.uk.

„Tai kvailas sąmyšis. Iš tiesų, tokia fanų reakcija yra juokinga. Prisimenu, kai darėme „Žmogaus voro“ filmavimo ekranų testus, kiekviena kastinge dalyvavusi aktorė buvo aukštesnė už mane, todėl klausimą užduoti, kodėl taip buvo pasirinkta reiktų užduoti filmo režisieriui John Watts.

Iš tiesų būtų įdomu sužinoti, kodėl buvo jo toks sprendimas. Be to, manau, kad būtent pasirinkdamas mus kaip aktorius, režisierius norėjo sulaužyti šį ūgių skirtumo stereotipą“, – sako T. Holland.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų