Neištikimam vyrui žmona liepė pasidaryti tatuiruotę: jos kerštas prajuokino internautus

Socialiniuose tinkluose išplito „neištikimo vyro tatuiruotė“. Ištatuiruoti vestuviniai pažadai tokie juokingi, kad daugelis mano, jog jie – netikri.

Asociatyvi nuotrauka (Nuotr. shutterstock.com)

Gali būti, kad vyras už neištikimybę savo žmonai susimokėjo labai brangiai. Socialiniuose tinkluose rašoma, kad vyras sutiko ant krūtinės išsitatuiruoti žmonos reikalaujamus žodžius, siekdamas jos atleidimo už neištikimybę.

Tatuiruotės tekstas – tai sutartis tarp vyro ir jo partnerės, kurioje pripažįstamos vyro anksčiau padarytos klaidos. Tokių klaidų tarpe – melas, neištikimybė ir pasimatymai su prostitutėmis.

Tatuiruotės tekste rašoma: „Aš, Jose, savo noru darausi šią tatuiruotę 2019 metų sausio 2 dieną, kad atgaučiau savo žmonos pasitikėjimą ir atleidimą už skausmą ir kančias, kurias jai sukėliau mūsų santuokoje. Aš esu: melagis, apgavikas, manipuliatorius, išdavikas ir prostitučių mylėtojas, nenuoširdus ir nepagarbus žmogus.“

Žmona neištikimam vyrui liepė pasidaryti tatuiruotę (Nuotr. Reddit)

Nors panašu, kad tatuiruotę daryta praėjusių metų pradžioje, jos nuotraukos socialiniuose tinkluose pradėjo cirkuliuoti šį mėnesį. „Reddit“ forume, ši tatuiruotė gavo 26 100 teigiamų balsų.

Daugelis žmonių rašė, kad niekada tokios nesidarytų. Vienas komentatorius juokavo: „Aš iškart pasakyčiau – tikrai ne, mieloji.“ Kitas rašė: „Jose visiškai jos negerbia... Ir negerbia pats savęs. Beviltiška!“

Nors daug kas manė, kad tokia tatuiruotė gali būti tikra, atsirado ir manančių, kad tai – pernelyg radikalus sprendimas, kad galėtų būti tikras. Kai kurie žmonės rašė, kad užrašo šriftas atrodo per tikslus, kad galėtų būti nupieštas tatuiruočių meistro adata, rašoma dailystar.co.uk.

Vienas jų rašė: „Aš beveik įsitikinęs, kad tai – „Photoshop“. Aplink naujos tatuiruotės raides – labai keisti pikseliai, kurių nėra kitose tatuiruotėse. Be to, pasižiūrėkite, šita šriftas labai primena truputį pakeistą „Comic Sans“ su trupučiu raudono atspalvio (bet nėra nė lašelio kraujo).“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų