Lietuvė sūkurinėje vonioje sužinojo apie vaikino neištikimybę: draugė darbavosi jos akivaizdoje

„Power Hit Radio“ eteryje netrūksta kuriozinių situacijų ar nepatogių pokalbių. Šįkart rytinės laidos „Šok į kelnes“ eteryje vedėjai Saulius Baniulis ir Elena Jančiukaitė klausytojų klausė, kaip jie išsiaiškino apie tai, kad jų antroji pusė yra neištikima, ir išgirdo tikrai iš koto verčiančią istoriją.

Klausytoja, kurios vardo vedėjai specialiai neatskleidė, papasakojo, kaip savo akimis paliudijo savo vaikino neištikimybę. Visas veiksmas vyko sūkurinėje vonioje, o vaikino meiluže tapo merginos geriausia draugė.

„Net nebuvo jokios puzlės. Važiavome tais linksmais jaunais laikais į vakarėlį pas vieną draugą. Buvo pirtis, buvo sūkurinė vonia. Žodžiu, buvo smagu, visi linksmi, muzika groja. Įlipome į tą sūkurinę vonią. Aš su savo vaikinu atvažiavau ir savo geriausia drauge. Žodžiu, mes kartu sėdime toje sūkurinėje vonioje. Man iš kairės sėdi mano vaikinas, o jam iš kairės ta mano draugė. Kažką šnekam ir aš taip žiūriu, kad tas mano vaikinas atsipalaidavęs. Ir taip lyg besistodama pabandžiau perbraukti po tuo vandeniu, o ten reikalai visokie vyksta. Mano draugė su dešine ranka tikrai nemiega. Tai ilgai neužtrukau“, – šokiruojančia istorija pasidalijo „Power Hit Radio“ klausytoja.

Šią ir kitas istorijas apie neištikimybę galite pamatyti vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Tiesioginę „Power Hit Radio“ transliaciją galite pamatyti čia:


Rašyti komentarą...
P
Petka
2020-07-16 22:11:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikejo prisijungt!!! Jau 2020, ko cia gedytis?!
Atsakyti
-5

P
Panele
2020-07-19 09:51:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius vyrus tik per borta
Atsakyti
-3

J
Jakaterina
2020-07-18 13:58:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gali būti ir 2030 metai jai draugė kalė,tai visais amžiais ji ir bus kalė, tokių draugių ant kiekvieno kampo jau geriau, kai turi normalų bica tokių kalių neprileisti, ar bernu mažai kurie duoda.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų