Pokyčių diena Zodiako ženklams: 1 iš jų kai kas pasikeis

Antradienio žvaigždės rodo, kad ši diena turėtų tapti dalykine – galite aptarti svarbius pokalbius su įtakingais asmenimis, taip pat aptarti svarbius darbo klausimus, o kai kuriems prireiks atsitraukti būtent nuo tokių pokalbių. Teisa, tai padaryti daugeliui Zodiako ženklų patartina iki pietų.

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Nesistenkite vieni įveikti esamų sunkumų: jums tikrai padės senas draugas, tėvai. Nesistenkite greitai sutvarkyti šios dienos reikalų, būtina tartis, gilintis į kito nuomonę.

Tauras

Praregėjimų diena, tik reikia kiek atsitraukti nuo situacijos, į viską pažvelgti iš šalies ir be emocijų. Gautos naujienos, pokalbiai ir susitikimai iki pietų padės įgyvendinti svarbų sumanymą. Būkite ryžtingi, pasieksite savo.

Dvyniai

Ramybės ir slaptos sėkmės laikas: verta atsiriboti nuo bet kokių rūpesčių, nereikalingo bendravimo. Dėl nieko griežtai neįsipareigokite, nedarykite to, ko nesinori.

Vėžys

Būsite energingi, tad imkitės seniai suplanuotų, bet neatliktų darbų: lengvai juos nudirbsite. Tvarkykite svarbius reikalus, spręskite aktualias dalykines problemas. Tiks pasirašyti naują darbo sutartį.

Liūtas

Šiandien kai kas gali pasikeisti jūsų naudai, tad iki pietų galima rizikuoti ir žengti svarbų žingsnį. Pirma dienos pusė bus geras laikas tvarkyti finansinius, socialinius, buitinius reikalus. Pasirašinėkite sandorius, naujas darbo ar partnerystės sutartis.

REKLAMA

Mergelė

Galima taktiškai išsakyti, kas susikaupė, dalykiniam partneriui, antrajai pusei, draugui, su kuriuo susipykote, ar įkyriam giminaičiui, tai padės išsiaiškinti tikrąją nesklandumų priežastį ir daugiau prie to nebegrįžti.

Svarstyklės

Patys nieko neskubinkite, viskas susitvarkys savaime. Jei jums reikia rizikuoti, jei norite pasikalbėti svarbiu klausimu su įtakingu asmeniu, vadovu arba mylimu žmogumi, skirkite susitikimą iki pietų.

Skorpionas

Nebloga proga tvarkyti skubius darbo reikalus ar ieškoti laikino uždarbio, ypač tiems, kurie verčiasi iš kūrybos. Šios dienos pasiūlymai bus įdomūs, perspektyvūs. Svarbių dalykinių reikalų tvarkymą verta planuoti iki pietų.

Šaulys

Būkite nuoseklūs ir atidūs, o kilusias problemas spręskite iki pietų, tuomet pavyks su daug kuo susitarti, išsklaidyti kieno nors įtarimus, nepasitikėjimą ir įgyti simpatiją. Iki to laiko tinka spręsti sudėtingas darbo problemas, aptarti dalykinius pasiūlymus su partneriais ar vadovu.

Ožiaragis

Prieš reikšdami pretenzijas pamėginkite kitą pateisinti. Ši diena iki pietų leis rasti visus tenkinantį kompromisą, tad neatsisakykite kalbėtis, aiškintis, derėtis. Tai tinkamas metas bendrauti, deryboms, atsakingiems susitarimams.

Vandenis

Paprastas problemas būsite linkę spręsti komplikuotais, kartais dramatiškais būdais. Tiesa, apgalvotai sukeltas skandalas iki pietų gali būti naudingas: jūsų energija net kalną išjudins, ką jau kalbėti apie vadovą, nenorintį girdėti jūsų puikių sumanymų.

Žuvys

Iki pietų bus palankus metas, tinkamas tvarkyti reikalus, susijusius su užsienio partneriais, geras susitikti su įtakingais asmenimis. Beje, kai kas iš senų draugų, o gal kadaise jums simpatizavęs asmuo gali palengvinti kilimą karjeros laiptais ar bent jau apsaugoti nuo galimų nesėkmių.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
V
Vandenė
2020-06-30 07:44:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiandien kaip tik turėsiu kalną išjudinti,turi pasisekti:))
Atsakyti
0

:
:)
2020-06-30 11:05:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Linkiu sekmes
Atsakyti
0

N
Niekučių
2020-06-30 21:40:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kampelis. Papliurpta
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų