Alytiškės Nijolės Dahmani gyvenimo istoriją iš tiesų būtų galima prilyginti kino filmo scenarijui. Dar studijų laikais krimtusi vienu metu net dviejų specialybių mokslus Vilniuje, moteris visai netikėtai atsidūrė madų sostinėje Paryžiuje. Čia įsimylėjo žymų muzikos prodiuserį, susilaukė dviejų dukrų ir kaip niekada anksčiau mėgaujasi motinystės džiaugsmais.

Alytiškę Nijolę į Paryžių atvedė meilė muzikos prodiuseriui (nuotr. asm. archyvo)

Alytiškę Nijolę į Paryžių atvedė meilė muzikos prodiuseriui (nuotr. asm. archyvo)

Šiuo metu Nijolė Dahmani gyvena mados ir grožio sostinėje Paryžiuje ir čia kartu su savo vyru augina dvi vaikyste besidžiaugiančias dukrytes – trejų Salimą Tianą ir beveik šešių mėnesių sulaukusią Kayą.

Nijolė – gimė ir augo Alytuje. Kaip pati juokaudama sako – ji tikra dzūkė. Baigusi vidurinę mokyklą, jauna mergina išvyko gyventi ir studijuoti į Vilnių. Čia vienu metu studijavo turizmą, viešbučių administravimą ir šokio pedagogiką.

„Kol studijavau dar ir dirbau, man be galo patiko gyventi Vilniuje, per tuos metus šis miestas patapo man labai artimas“, – prasitaria Nijolė.

Galiausiai, dar studijų metais nutarusi prisijungti prie „Pure Star Management“ komandos, ji nejučia ėmė ir atsidūrė Paryžiuje. O vienos kelionės metu likimas ją suvedė ir su savo būsimu vyru – pasaulyje žinomu muzikos vadybininku Nordine Dahmani.

REKLAMA

Vos tik atsikrausčiusi paskui savo meilę į išsvajotąjį Paryžių, Nijolė pradėjo verslus grožio ir mados srityse, tačiau paskutiniu metu moters gyvenimas sukasi aplink dvi mylimiausias savo mergytes, su kuriomis laiminga pora keliauja aplink pasaulį ir kaip niekada anksčiau mėgaujasi gyvenimu.

Nijole, Paryžius vadinamas mados ir grožio sostine, o ir jūsų pačios veikla yra susijusi su grožiu?

Šiuo metu esu motinystės atostogose, jeigu jas taip būtų galima pavadinti. (juokiasi) Turiu dvi mažametes dukrytes – trejų Salimą Tianą ir beveik šešių mėnesių Kayą.

Tarp jų yra gana nedidelis metų skirtumas, todėl pasiruošti ir grįžti į darbus taip vis dar nespėjau. Tačiau vos tik atvykus į Paryžių, užsiėmiau vizažu, ruošdavau modelius fotosesijoms ir man tai patinka daryti iki šiol. Tiesa, su dukrytėmis tam vis pristinga laiko, o grožio sritis sparčiai plečiasi, reikia nuolatos domėtis ir tobulėti, sekti paskutines tendencijas.

Dirbdama grožio srityje, dar prieš kurį laiką nutarėte įkurti ir savo drabužių verslą?

Mane visuomet labai žavėjo mados industrija, todėl taip gimė ir „P.S.love3“ drabužių tinklas. Vis dėlto Paryžiuje yra labai didelė madingų drabužių pasiūla, todėl pasitariusios su drauge ėmėme bendradarbiauti su keliomis parduotuvėmis Prancūzijoje ir tiekti jų kurtus drabužius Lietuvos moterims.

Šiuo metu esame kiek pristabdžiusios veiklą, bet paaugus dukroms, mielai grįžčiau į mados ir grožio verslą.

Prieš pusmetį susilaukėte savo antrosios dukros ir visą save atidavėte motinystei. Ar greitai apsipratote prie dviejų dukrų mamos pareigų?

REKLAMA

Neslėpsiu, pradžioje su dviem mažais vaikais buvo tikras chaosas! (šypteli) Nebuvo lengva nei įsivažiuoti, nei įvesti naują rutiną – tam prireikė laiko. Nors iš tiesų šį kartą su antruoju vaiku į viską žvelgiu kiek paprasčiau, stengiuosi ne tiek stresuoti, todėl daug kas vyksta kur kas sklandžiau ir gerokai ramiau.

Žinoma, tuo pačiu atrodo, kad ir mažoji auga nesuprantamai greitai, kartais atrodo, kad visai neseniai ją pagimdžiau, o ji jau ir verstis bando, šliaužia... Norėčiau šį laiką kiek įmanoma pristabdyti ir juo pasidžiaugti kaip įmanoma ilgiau, būtent dėl to visada fiksuoju kiekvieną akimirką.

Alytiškę Nijolę į Paryžių atvedė meilė muzikos prodiuseriui

Alytiškę Nijolę į Paryžių atvedė meilė muzikos prodiuseriui

Tikriausiai rutina namuose, auginant dvi pametinukes mergytes, atrodo mažų mažiausiai chaotiška...

Šiuo metu Salima keturias dienas per savaitę lanko darželį, todėl dienas namuose dažniausiai leidžiame su Kaya. Ji turi gana griežtą režimą, kurio stengiuosi laikytis, nuo to, kaip mums seksis dieną, priklausys kaip jai seksis miegoti naktį.

Kai augo Salima, naktimis tekdavo keltis vos ne iki trijų metų, todėl šį kartą noriu padėti sau ir bent jau gerai išsimiegoti. Kai Salima neina į darželį, stengiamės smagiai praleisti laiką, nuolatos sugalvoju kokios nors veiklos.

Salima – labai aktyvus vaikas, jos turimą energiją visada norisi kažkur iškrauti, todėl dažnai lankomės parke ir žaidimų aikštelėse, vedu ją į šokių būrelį ar kiną.

Todėl rutina mūsų visai nevargina, anaiptol – kartais net pasiilgstu būti tiesiog namuose ir nė kojos iš jų nekelti! (juokiasi) Stengiuosi smagiai leisti laiką su dukromis, noriu, kad jų vaikystė būtų kiek įmanoma smagesnė ir spalvota.

REKLAMA

Niekam ne paslaptis, kad dažnai mamoms, auginančioms ne vieną vaiką, ganėtinai sunku išmokti atrasti laiko sau. O ar jums pavyksta romantiškai ištrūkti su vyru tik dviese?

Iš tiesų atrasti laiko sau išmokau su laiku. Žinoma, kad gimus antrai dukrai, to laiko sau beveik ir nebelieka, o jo juk vis tiek taip norisi! Visada sau kartoju: „Laiminga mama – laiminga šeima“, o tai yra absoliuti tiesa.

Turint vaikų, moteriai ant pečių krenta labai daug atsakomybės, o ji visų pirma negali pamiršti savęs tam, kad galėtų kuo puikiausiai pasirūpinti ir kitais. Patikėkite, laiminga moteris gali nuversti ir kalnus, todėl stengiuosi kiek tik įmanoma laiko skirti sau, nors jis ir būna tik tada, kai jau pasirūpinu vaikais.

Man yra svarbu prižiūrėti savo išvaizdą vien tam, kad jausčiausi geriau. Atsiradus vaikams, mūsų su vyru kaip poros laikas tapo tikrai limituotas, o tuo labiau, netoliese neturime daug artimųjų, kurie galėtų mums pagelbėti, pabūti su vaikais.

Būtent dėl to susiradome šaunią auklę, kuri mums nuolatos padeda, taip galime nueiti ir į pasimatymą. Manau, turint vaikų, mes didžiąją dalį dėmesio atiduodame jiems, o taip svarbu yra nepamiršti nuo ko viskas prasidėjo...

Drauge su vyru jus būtų galima pavadinti tikrais kelionių entuziastais. Vien tik per savo gimtadienį apsilankėte Marakeče, Venecijoje, Ibizoje. Ar labai sudėtinga keliauti su dviem vaikais?

Drauge su vyru visada mėgdavome keliauti, todėl keliaujame ir dabar. Gal ir ne taip dažnai, bet tikrai stengiamės! Turint du vaikus, dabar ėmėme labiau viską planuoti, apgalvoti ir organizuoti dar prieš kelionę.

REKLAMA

Pasikeitė ir kelionių, viešbučių, skrydžių kriterijai. Keliaujant su vaikais, norisi, kiek įmanoma daugiau komforto suteikti jiems. Žinoma, būna, nutinka visko, ne visada nuspėsi ar skrydis bus atidėtas, o ir suplanuoti dalykus, kurie nepriklauso nuo tavęs yra sudėtinga.

Tokiais atvejais stengiuosi tiesiog labiau atsipalaiduoti ir žiūrėti į situaciją paprasčiau. Abi mūsų dukros pradėjo keliauti jau nuo pirmųjų mėnesių.

Kadangi tokios galimybės keliauti tik dviese mes neturime, visuomet keliaujame su vaikais. Esame aplankę daug šalių ir kai dabar pagalvoju, nesu skridusi viena be vaikų bent kelis metus!

Galbūt tai nėra tikrosios atostogos, nes nuolatos reikia rūpintis vaikais, bet kiek džiaugsmo keliavimas ir pažinimas jiems suteikia... Tas nuovargis tikrai atsiperka, nors grįžus po atostogų su vaikais, norisi ir dar vienų atostogų. (juokiasi)

Jei negali pakeisti situacijos, tuomet tenka pakeisti požiūrį ir adaptuotis. Dabar kartu į keliones dažnai pasikviečiame ir mūsų auklę, kadangi su dviem vaikais norisi nors kiek atsikvėpti, o tai tikriausiai buvo vienas geriausių mano sprendimų. Taip gali pabūti ir su visa šeima, ir tuo pačiu bent šiek tiek atsikvėpti.

Savo šeimyninį gyvenimą kuriate Paryžiuje, nuolatos keliaujate. Ar pavyksta nepamiršti lietuviškų šaknų ir sugrįžti čia su vaikais?

Meilė Lietuvai, bent jau tokia stipri kaip niekada anksčiau, man atsirado tik išvykus gyventi į užsienį. Galbūt anksčiau tokio didelio prisirišimo savo šaknims aš nejaučiau, o dabar jį jaučiu labai stiprų, būtent dėl to bent kartą į porą mėnesių grįžtu į Lietuvą, čia mano šeima ir draugai.

REKLAMA

Neslėpsiu, atstumas tikrai patikrino tikrus draugus, dėl kurių dabar esu labai laiminga ir grįžusi visuomet juos aplankau. Labai vertinu ilgametę draugystę, Lietuva yra mano šalis, todėl ir savo dukras mokau lietuviškumo.

Aš su jomis kalbu lietuviškai, noriu, kad jos mokėtų šią kalbą ir su savo seneliais kalbėtų lietuviškai. Džiaugiuosi, matydama savo vyresnėlę dukrą Salimą kalbančią lietuviškai, stengiuosi ją to mokyti.

Paryžiuje lankome lietuvių mokyklėlę, tiesa, jos užsiėmimai vyksta kartą per mėnesį, bet stengiamės nė vienos pamokos nepraleisti. Smagu, kad čia ji gali bendrauti su kitais Paryžiaus lietuvių vaikais.

Alytiškę Nijolę į Paryžių atvedė meilė muzikos prodiuseriui

Alytiškę Nijolę į Paryžių atvedė meilė muzikos prodiuseriui

O ar jūsų vyrui taip pat patinka leisti laiką Lietuvoje?

Džiaugiuosi, kad mano vyrui taip pat patinka Lietuva. Jam čia viskas novatoriška, daug gamtos ir veiklos, o ir žmonės šilti. Grįžtame čia kas du mėnesius, dabar kaip tik esame suplanavę savo kelionę į Lietuvą ir gruodžio mėnesį, o ir praleidžiame čia bent kelias savaites.

Savo gyvenimo užkulisiais nuolatos dalijatės ir instagramo paskyroje. Ar kitos mamos į jus taip pat kreipiasi patarimų?

Instagramo paskyroje dalinuosi išbandytais dalykais, bet ko kitoms mamoms nesiūlau, esu gana atvira ir tikrai nuoširdi. Manau, kad instagramas jau yra ir taip perpildytas glamūro ir mums, paprastoms mamoms, tas kitų netikras švytėjimas gali ir depresiją įvaryti.

Viską stengiuosi pateikti taip, kaip yra iš tikrųjų, džiaugiuosi, sulaukdama grįžtamojo ryšio iš mamų, tokių kaip aš, auginančių vieną ar daugiau vaikų. Smagu dalintis patirtimis ir patarimais, čia sulaukiu iš tiesų daug rekomendacijų įvairiais klausimais.

REKLAMA

Dažnai sulaukiu klausimų, ką ir kaip naudoju tiek sau, tiek savo dukroms, gaunu klausimų ir dėl kelionių su vaikais, grožio patarimų, pirkinių, mados.

Man taip pat yra įdomi ir kitų nuomonė, tikrai nesu visažinė, mokausi kiekvieną dieną, todėl atrandu vis kažką naujo, man taip pat yra naudingi ir kitų patarimai. O motinystė yra didi mokykla!

Taigi, Nijole, kaip pačią moterį pakeičia motinystė?

Motinystė pakeičia moterį ir net sakyčiau visu šimtu procentu. Iš pradžių ji sujaukia, įneša daug chaoso ir sumaišties į moters gyvenimą. Galiausiai pertvarko, perrūšiuoja ir sudėlioja viską į savo vietas.

Anksčiau ar vėliau, motinystė padeda atrasti save ir perfiltruoti savo vertybes. Ji keičia moterį tik į gerą, tik tą gėrį kiekvienai iš mūsų reikia mokėti įžvelgti. (šypteli)

Jole
2019-11-23 19:10:26
Nesupratau šio straipsnio esmės

Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Marija 2019-11-26 10:33:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
grazi šeima,bet sunku tikrai tureti mylimus zmones toli ir liūdna kai negali auklėti savo dukreliu taip kaip auklėjo tave tėvai katoliku religija ir dar tokiu graziu metu laiku kaip Šv. Kalėdos   ATSAKYTI
Mohamed 2019-11-26 10:26:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ne viskas auksas kas auksu ziba !   ATSAKYTI
Egle C. 2019-11-25 22:23:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nijole labai siltas ir mielas zmogus, didziausios jai sekmes gyvenime. Pazistu nuo vaikystes ir tik patys graziausi atsiminimai ir atsiliepimai apie ja. O jus pavydas sues!    ATSAKYTI
Karolis 2019-11-26 09:07:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nesuprantu o prie ko cia ji geras zmogus ar ne ?Jai nepatinka kritikos tegul nesireklamuoja elekroniniuose zurnaluose ar socialiniuose tinkluose tam yra skirtas zodis PRIVATUMAS  
kristina 2019-11-25 21:25:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
paziurėjus jos instagramo profili nematau ten nieko naudingo,jokiu patarimu niekam neduoda nei šiaip ka idomaus.Turėdama 2 vaikus sako,kad nesusitvarko o Lietuvoj ir mamu po 3 ar 4 vaikus turi ir viska spėja ir vaikus priziureti ir save ir savo vyra.O Ši pastoviai su tais savo klausimais “na ar Jus,o kaip Jums,o ka Jus ??? ir t.t
Po pasauli keliauja ar atostogauja be savo nuolatiniu namu iš nuomos taip ir gyvena   ATSAKYTI
Ssss 2019-11-26 10:50:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vargšė Jūs:(  
Dovile 2019-11-25 18:55:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O pavydo kiek. Sunku rasti pozityvu komentara. Patys nelaimingi sedi, tai svarbu ant kitu palot. Nes juk sunu kitus laimingus matyti.
Faina ir grazi seima jus !   ATSAKYTI
Mantas 2019-11-25 18:22:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nesuprantu kas jis tokia, ko ji nusipelnus ir dar mergaitems ne lietuviskus vardus išrinkus, nei mergaičiu pakrikštinus.Tas grozis ne ilgam, metai bega greit.Gėda butu net vadinti save lietuve   ATSAKYTI
karolina 2019-11-25 18:10:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
idomu ar jai tas MAROKIETIS butu be pinigu ar tikrai ji su juo būtu, kai baigsis pinigai pasibaigs tas grozis ir ta meilė   ATSAKYTI
Hihi 2019-11-25 15:56:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pavyduoliai lietuviai tuoj visos moterys pabegs is tos lt :D labai grazi seima !! Sekmes !! Nors gal sekmes labiau prireiks lietuviam lietuvoj :D   ATSAKYTI
Chs 2019-11-24 10:21:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Lietuves lipa ant bet kuo kas turi pinigų ten bus juodas ar koks.    ATSAKYTI
Chs 2019-11-24 10:21:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Lietuves lipa ant bet kuo kas turi pinigų ten bus juodas ar koks.    ATSAKYTI
Ačiū jau rašėt buki žurnalistai 2019-11-24 06:56:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jai su babajais per miegi ir litwinka tai jau yra meilės istorija    ATSAKYTI
Ačiū jau rašėt buki žurnalistai 2019-11-24 06:56:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jai su babajais per miegi ir litwinka tai jau yra meilės istorija    ATSAKYTI
Ačiū jau rašėt buki žurnalistai 2019-11-24 06:56:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jai su babajais per miegi ir litwinka tai jau yra meilės istorija    ATSAKYTI
Ačiū jau rašėt buki žurnalistai 2019-11-24 06:56:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jai su babajais per miegi ir litwinka tai jau yra meilės istorija    ATSAKYTI
Ačiū jau rašėt buki žurnalistai 2019-11-24 06:56:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jai su babajais per miegi ir litwinka tai jau yra meilės istorija    ATSAKYTI
Mociute 2019-11-23 23:12:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nu va, dar viena nauja ,,garsenybe,, atsirado, bus mandresne uz Stumbriene. Bet diedas tai baisokas ,kad tik nepabegtu ,kai vaikai paaugs .,ne vienai jau taip buvo.   ATSAKYTI
Tiesa 2019-11-23 21:29:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dar viena kalė suvystė užsienietį ir užtaisė jam vaikų   ATSAKYTI
Dangutė 2019-11-23 20:39:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O kur čia filmo scenarijus ? Taip gyvena daug šeimų ir jokio stebuklo nėra   ATSAKYTI
zakis 2019-11-23 19:17:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
dar viena paklode uzsimane reklamos   ATSAKYTI
Jole 2019-11-23 19:10:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nesupratau šio straipsnio esmės

   ATSAKYTI

Top Video

Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Nepaklausęs tėčio vaikinas labai pasigailėjo: dabar juokiasi visas internetas
DABAR RODOMA
Tarp gyventojų kilo panika: kiemuose užfiksavo nevaldomą pavojų
DABAR RODOMA
Reporterė netvėrė pykčiu: vyro poelgis tiesioginio eterio metu sukėlė sąmyšį
DABAR RODOMA
Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
DABAR RODOMA
Bijojo judėti net automobilyje: „ledo bombos“ talžė automobilio langą
DABAR RODOMA
Vyras nufilmavo, kaip degalinė apgavo ir priskaičiavo daugiau už kurą
REKLAMA
Lietuvaitė Violina perspėja neapsaugoti populiaria sulčių programa  (nuotr. asm. archyvo)
Šveicarijoje jau kuris laikas gyvenanti lietuvaitė Violina nebegali tylėti – populiari detoksinė sulčių programa kaip reikiant sugadino jos sveikatą. Kaip ji pati sako, tokia ...
Parodė, kur gyveno mirusi mergytė su savo mama: norisi susigūžti  (nuotr. stop kadras)
Mirusios dviejų su puse mėnesio mergytės kūnelis Klaipėdos bendrabutyje sukrėtė net visko mačiusius. Pirminiais duomenimis, kūdikis galėjo būti miręs dar prieš savaitę. Mergytė ...
Iš Vytauto V. Landsbergio – žinia apie mamą: paspruko iš ligoninės (Martyno Mažvydo bibliotekos nuotr.)
Antradienio rytą rašytojas Vytautas V.Landsbergis socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo žinute apie savo mamos, Gražinos Ručytės-Landsbergienės, pabėgimą iš ligoninės bei ...
Amanda atsikratė 19 kilogramų (nuotr. asm. archyvo)
Per 9 mėnesius Amandai pavyko atsikratyti 19 kg, o tai pavyko atsisakius vos vieno ingrediento  – cukraus. Mergina pasakoja, kad ji niekada nebuvo stambi, tačiau viena ...
15 metų kunigystės keliu ėjęs ir viską metęs Edgaras (nuotr. asm. archyvo)
Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši buvęs kunigas Edgaras Vegys. Po 15 metų, iš kurių septyneri buvo skirti mokymuisi kunigystės, o likusieji - kunigo darbui, ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Nepaklausęs tėčio vaikinas labai pasigailėjo: dabar juokiasi visas internetas
DABAR RODOMA
Tarp gyventojų kilo panika: kiemuose užfiksavo nevaldomą pavojų
DABAR RODOMA
Reporterė netvėrė pykčiu: vyro poelgis tiesioginio eterio metu sukėlė sąmyšį
DABAR RODOMA
Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
DABAR RODOMA
Bijojo judėti net automobilyje: „ledo bombos“ talžė automobilio langą
DABAR RODOMA
Vyras nufilmavo, kaip degalinė apgavo ir priskaičiavo daugiau už kurą
2020 metų Lietuvos biudžetas: kieno dalis jau nuraškyta aišku ir šiandien
DABAR RODOMA
2020 metų Lietuvos biudžetas: kieno dalis jau nuraškyta aišku ir šiandien
DABAR RODOMA
Gitanas Nausėda apie keliavimą į regionus: yra pasikartojanti problema
DABAR RODOMA
Klaipėda vis labiau stebina: Kalėdų Senelis – atnėrė vandeniu
DABAR RODOMA
Keičiama Klaipėdoje rasto negyvo kūdikio mirties galima versija
DABAR RODOMA
Paskaičiavo: kiek vidutiniškai lietuvis pasirengęs išleisti Kalėdoms
DABAR RODOMA
Vilniuje neeilinė avarija: iš degalinės veržėsi dujos
DABAR RODOMA
Sukrėstos moksleivės papasakojo apie nuogaliaus išpuolį prie mokyklos
DABAR RODOMA
Politologai apie nuleistą kartelę pateikimui į Seimą: bus išbandymas patiems rinkėjams
DABAR RODOMA
Vieta Radviliškio rajone kaip užkeikta: ir šįryt įvyko mirtina avarija
DABAR RODOMA
Įamžino gėdingą Gražulio poelgį Seime: dovanėlę iš nosies prilipdė ant palangės
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų