Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienis vienam Zodiako ženklui bus sunkus. Vis dėlto astrologai rekomenduoja neimti giliai to į širdį ir vengti nereikšmingų diskusijų.

Šeštadienis vienam Zodiako ženklui bus sunkus. Vis dėlto astrologai rekomenduoja neimti giliai to į širdį ir vengti nereikšmingų diskusijų.

REKLAMA

Pateikiame šeštadienio horoskopą visiems Zodiako ženklams:

Avinas

Būsite nusiteikę praktiškai planuoti aktualius reikalus. Uoliai padirbėkite, kad neliktų nebaigtų skubių darbų. Tuomet ir nuotaika bus geresnė, ir sėkmės daugiau. Vakare ypač svarbu būti pozityviems.

Tauras

Noriai gvildensite profesines ir visuomenines problemas, Pokalbiai su pažįstamais žmonėmis, svetimos patirties įvertinimas leis geriau susivokti noruose ir tiksluose. Popiet galite atsidurti draugų kompanijoje, susitikti su naujais pažįstamais.

Dvyniai

Iki pietų seksis tvarkyti kasdienius reikalus, palaikyti įprastinius pokalbius, o vėliau pajusite, kad jums reikia ramybės. Galite suvokti apribojimus ir kai kurių planų nerealumą. Geriau bus, jeigu nepuoselėjote didelių ambicijų.

REKLAMA

Vėžys

Iki pietų galite nekaip jaustis, tarsi jums labai trūktų poilsio. Popiet nebebūsite tokie inertiški ir atsiriboję, tačiau nuotaikos kaitaliosis, stigs vidinės harmonijos, kurios iš jūsų visi taip tikisi.

Liūtas

Šiandien jausite emocinį ir fizinį pakilimą. Diena turėtų būti produktyvi. Galite gauti informacijos, jums asmeniškai teikiančios vilčių ištaisyti kai kurias klaidas, praturtėti ar kt.

Mergelė

Tikriausiai dėmesį nukreipsite į nuosavybę, verslą, pinigus ir su jais susijusius reikalus. Galbūt pasiseks, jeigu komplimentais, dovanomis sieksite dominančio asmens palankumo, atleidimo.

Svarstyklės

Ši diena skatins užbaigti kai kuriuos šeimai svarbius reikalus, išspręsti nuosavybės klausimus ir pan. Tai, ką planuosite vakare, turės tendenciją pildytis. Kurkite tik pozityvius planus, skleiskite meilę, draugiškumą.

Skorpionas

Iš ryto gali kiek streikuoti virškinimo sistema arba rūpesčių kels namiškiai. Neimkite giliai į širdį nereikšmingų dalykų. Venkite nemalonių diskusijų. Popiet užplūs romantiškos nuotaikos, padaugės entuziazmo, kūrybingumo.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Šios dienos situacija neleis atsipalaiduoti, reikalaus dalykinio susikaupimo, pareigingumo. Kita vertus, būsite nusiteikę susitikimui su jums patinkančiu asmeniu ir apie tai svajosite.

Ožiaragis

Svarbu paisyti antrosios pusės poreikių, jeigu norite gerų santykių, meilės. Galite padaryti sprendimą aktualiu klausimu arba naudingai patarti antrajai pusei.

Vandenis

Šiandien būsite nusiteikę pokalbiams apie okultinius dalykus, psichologiją, erotiką. Tikriausiai ką nors iš pašnekovų rimtai sužavėsite. Tikėtinas jaudinamas pasimatymas.

Žuvys

Jeigu šiuo metu esate kelionėje arba mezgate internetines pažintis, jūsų laukia stiprūs įspūdžiai. Į vakarą vis daugiau filosofuosite ir stebinsite pašnekovus savo požiūriu bei iškalba.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų