• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atrodo, kad princesė Kate neturi daug paslapčių, nes vengia daryti vieną konkretų gestą, teigė kūno kalbos ekspertė, išanalizavusi jos „užtikrintas“ manieras.

Atrodo, kad princesė Kate neturi daug paslapčių, nes vengia daryti vieną konkretų gestą, teigė kūno kalbos ekspertė, išanalizavusi jos „užtikrintas“ manieras.

REKLAMA

Ekspertas teigė, kad princesė Kate neslepia daug paslapčių. Pasak jo, tai galima pasakyti dėl vienos ypatingos moters manieros, rašoma mirror.co.uk.

Kūno kalbos specialistė Inbaal Honigman teigė, kad Velso princesė retai slepia savo tikruosius jausmus ir dažnai greitai šypsosi – dėl to „atrodo nuoširdi ir neįkyri“.

Ji taip pat tvirtino, kad karališkoji didenybė spinduliuoja tikrą nuoširdumą ir savo „dalykiška“ kūno kalba bei tiesmuku požiūriu leidžia suprasti, kad nemėgsta „gaišti laiko“.

„Slingo“ vardu ji sakė laikraščiui „Express“: „Būsimoji karalienė paprastai demonstruoja tiesioginę ir dalykišką kūno kalbą, o atlikdama bet kokią užduotį laikosi griežto požiūrio.

REKLAMA
REKLAMA

Kai matome Kate Middleton stovinčią, ji paprastai būna simetriška, stovi visu ūgiu, atlošusi pečius, atrodo pasitikinti savimi ir energinga.“

REKLAMA

Kartais ji rankose spaudžia rankinę, kartais jos rankos laikomos prie šonų, beveik visada tolygiai subalansuotos.“

Honigman mano, kad Kate laikysena rodo, jog ji jaučiasi „saugi ir gerai pasiruošusi“ bet kokiam atvejui.

Kate paslapčių neturi

Tačiau ekspertė taip pat atskleidė vieną esminį dalyką, kurį daro Kate ir kuris leidžia manyti, kad ji neturi daug paslapčių, – ji susilaiko nuo veido lietimo.

Ekspertė pridūrė: „Žavingos karališkosios šeimos atstovės veido išraiškos yra atviros ir išraiškingos. Retai matome ją liečiant veidą, todėl žinome, kad ji neturi daug paslapčių. Greitai šypsodamasi ji neslepia savo tikrųjų emocijų, todėl atrodo nuoširdi ir neįkyri“, – aiškino ji.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak ekspertės, ji taip pat rodo savo ryžtingą požiūrį eidama tiesiai ir tvirtai statydama žingsnius. Ji sakė: „Mes dažnai matome ją einančią ir kalbančią. Tai moteris, kuri nenori gaišti laiko“.

Praėjusią savaitę Kensingtono rūmai pasidalijo Kate nuotrauka, nes pabrėžė, kad princesė birželį padarė „didelę pažangą“ gydydamasi nuo vėžio.

Gražia nuotrauka, kurioje matyti Kate, stovinti priešais medį, esantį prie ežero, buvo pasidalinta kaip naujos karališkosios tradicijos dalis. Pagal naujausią paprotį rūmų administracija apibendrina, ką karališkoji šeima veikė visą mėnesį, apmąstydami vis labiau įtemptą laiką.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Serijoje, kuri buvo pavadinta „Sveiki atvykę į birželio mėnesio atsinaujinimą“, taip pat buvo kalbama apie svarbias šventes, pasididžiavimo mėnesį ir Tėvo dieną.

Įraše, kuriuo buvo pasidalinta oficialioje Velso princo ir princesės „Instagram“ paskyroje, buvo įtraukta trijų vaikų mamos naujausia informacija apie vėžį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų