Šakių „Vyčio“ (0/4) komanda lieka vienintele, šiame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezone neiškovojusia nė vienos pergalės.

Šakiuose 90:82 (21:13, 21:29, 21:25, 27:15) nugalėjo Kauno „Žalgirio-2“ (1/3) ekipa, taip laimėjusi pirmas sezono rungtynes.

Žalgiriečiai rungtynių pradžioje demonstravo geresnį puolimą, leidusį įgauti 9 taškų pranašumą – 14:5. Po Gyčio Masiulio tolimo metimo svečiai turėjo jau dviženklį pranašumą (19:7), tačiau tada „Vytis“ pelnė net 13 taškų paeiliui bei taip rezultatą persvėrė – 22:21. Šakiškius į priekį tempė kapitonas Paulius Beliavičius (34:30), o taip pat klubo senbuvis Marijus Užupis.

Nors antrasis ketvirtis baigėsi lygiu rezultatu (42:42), trečią kėlinį sėkmingiau pradėjo „Vytis“, įgavęs jau 9 taškų pranašumą – 59:50. M.Užupiui šaudant tritaškius, skirtumas tapo dviženklis (63:52), bet neilgam. „Žalgiris-2“ greitai sumažino deficitą iki minimalaus (66:67), o galiausiai ir persvėrė jį – 72:71.

Likus minutei, P.Beliavičius smeigė šakiškiams labai svarbų tritaškį (82:85), tačiau sulaukė atsako iš Igno Sargiūno – 88:82. Baudas pataikė ir Kristupas Žemaitis, taip galutinai įtvirtindamas „Žalgirio-2“ pergalę – 90:82.

„Vytis“: P.Beliavičius ir E.Stanionis – po 16, M.Užupis 14 (4/4 trit.), E.Jezukevičius 12 (8 atk. kam.), R.Čepanonis 11 (4/4 dvit.), G.Maceina 9 (10 rez. perd.), R.Stankevičius 4.

„Žalgiris-2“: G.Masiulis 23, L.Birutis (8 atk. kam.) ir K.Žemaitis (7 atk. kam., 12 rez. perd.) – po 17, I.Sargiūnas 13, L.Uleckas 10.