„Vyčio“ žaidėjai MVP titulą atidavė Karoliui Brusokui

Šakių „Vyčio“ komandos žaidėjai tarė žodį ir patys išrinko savo ekipos naudingiausią sezono krepšininką. Juo tapo daugumą balsų gavęs Karolis Brusokas.

„Ačiū komandos draugams, nes be jų nebūčiau tuo tapęs“, – sakė aukštaūgis.

Beje, balsavime nuomonės buvo gana vieningos: balsai keliavo arba K.Brusokui, arba Ignui Vaitkui. Už pirmąjį balsavo 7 žmonės, o antrąjį – 4. Būtent šie du žaidėjai sulaukė ir geriausių sirgalių įvertinimų.

Abu šie krepšininkai išsiskyrė ne vien „Vyčio“ komandoje, bet ir visoje Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). K.Brusokas buvo geriausias kovotojas dėl atšokusių kamuolių (9,6 atk. kam.) bei antras naudingiausias (20,2 n.b.) pirmenybėse. Tuo tarpu I.Vaitkus neturėjo lygių pagal rezultatyvumą (19,2 tšk.).

„Kaip ir kasmet, patobulėjau kaip žaidėjas. Dirbau su puikiu treneriu, komandos draugai manimi pasitikėdavo, kartais ir lemiamais momentais – buvome tikra komanda, kurioje visi buvo pasiruošę dėl kitų padėti galvas. Bet kartais mums tas nepasisekdavo, serijoje su Jonava taip pat. Vis tik toks tas sportas.

Buvo nemažai gerų momentų: pergalių serija, kurią vis norėjosi pratęsti, laimėjimai kai, rodosi, nėra jėgų, nors kartais Fortūna ir nesišypsodavo. Dėkoju sirgaliams už puikų palaikymą viso sezono metu“, – kalbėjo K.Brusokas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų