• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

2023 metų sezono „Weekend Grand Race“ lenktynių serijos apdovanojimai

REKLAMA

 

Nors žiema autosporto varžybų mėgėjams – ramesnis sezonas, „Weekend Grand Race“ lenktynių serijos organizatoriai visus praėjusio sezono dalyvius vėl kviečia susiburti. Tik šį kartą bus ne lenktyniaujama, o aptarinėjami praėjusių metų įspūdžiai. Marijampolėje įvyks metiniai viso praėjusio sezono suminiai „Weekend Grand Race“ apdovanojimai.

Per praėjusius metus įvyko penki komandinių ištvermės lenktynių „Weekend Grand Race“ etapai. Buvo varžomasi dvejose autokroso trasose – Marijampolėje bei Ukmergėje. Kiekviename etape komandos rinko taškus ne tik tos dienos rezultatui, bet taip pat ir visų metų etapų taškus. Pasibaigus sezonui, visi taškai susumuoti ir jau yra žinoma, kokios komandos jų surinko daugiausiai.

Visų „Weekend Grand Race“ komandų dalyviai yra kviečiami susirinkti vasario 9 dieną naujai atsidariusiame Marijampolės naktiniame klube „Joker“. Čia visų lauks speciali programa, o svarbiausia - metinių apdovanojimų ceremonija.

REKLAMA
REKLAMA

Metines taures ir rėmėjų prizus atsiims komandos, surinkę daugiausiai taškų kvalifikacijose bei finaliniuose važiavimuose. Bus apdovanotos abiejų klasių komandos nugalėtojos -– tiek pigių ir mažiau ruoštų automobilių klasė „Petro metalai“, tiek pagrindinė klasė „Sport“.

REKLAMA

Į nugalėtojų apdovanojimų vakarą kviečiami ne tik nugalėtojai, o taip pat ir visi kiti norintys dalyviai – tiek komandų vairuotojai, tiek mechanikai ar sirgaliai. Numatoma speciali programa su vedėju, vaišės, daug garso, šviesų ir linksmybių.

„Tai puiki proga vėl visiems susitikti po pertraukos, pasidalinti praėjusio sezono prisiminimais ir galbūt jau aptarti ir būsimojo 2024 metų sezono planus“, – priduria organizatoriai.

REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų