Weekend Grand Race

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Weekend Grand Race“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Weekend Grand Race“.

Naujo „Weekend Grand Race“ sezono atidaryme – gausus dalyvių būrys, virtimai ant stogo

Praėjusį savaitgalį Ukmergės „Viada“ autokroso trasoje praūžė tikra greičio fiesta. Ten vyko pirmasis šių metų sezono „Weekend Grand Race“ varžybų serijos etapas. Prasidėjo  jau šeštas dalyvių taip mėgstamų lenktynių sezonas, kur šeštadienį vykusiame sprinte buvo galimybė varžytis asmeniškai, o sekmadienį po žiemos sezono pertraukos pirmą kartą vėl užvirė atkaklios kovos tarp komandų.
2024-05-15

Savaitgalį Ukmergėje įvyks naujo „Weekend Grand Race“ sezono startas

Gegužės 11-12 dienomis, Ukmergės „Viada“ autokroso trasoje laukia tikra greičio fiesta - įvyks pirmasis šių metų sezono „Weekend Grand Race“ varžybų serijos etapas. Tai bus jau šeštas dalyvių taip mėgstamų lenktynių sezonas, kuriame ir vėl užvirs atkaklios kovos tarp komandų, o sprinte bus galimybė varžytis asmeniškai.
2024-05-09

„Weekend Grand Race“ sezono nugalėtojai išsidalino apdovanojimus

Praėjusį penktadienį į naują Marijampolės naktinį klubą „Joker“ rinkosi autosporto fanai. Čia vyko mėgėjiškų autosporto varžybų „Weekend Grand Race“ čempionato apdovanojimų ceremonija. „Weekend Grand Race“ – tai jau penkis metus vykstančios ir gausų dalyvių ratą sukaupusios mėgėjiškos pigių automobilių lenktynės, vykstančios keliose skirtingose profesionaliose autokroso trasose.
2024-02-13

Pigių automobilių lenktynių „Weekend Grand Race“ organizatoriai metus apibendrins specialioje ceremonijoje

2023 metų sezono „Weekend Grand Race“ lenktynių serijos apdovanojimai   Nors žiema autosporto varžybų mėgėjams – ramesnis sezonas, „Weekend Grand Race“ lenktynių serijos organizatoriai visus praėjusio sezono dalyvius vėl kviečia susiburti. Tik šį kartą bus ne lenktyniaujama, o aptarinėjami praėjusių metų įspūdžiai. Marijampolėje įvyks metiniai viso praėjusio sezono suminiai „Weekend Grand Race“ apdovanojimai.
2024-01-29

Ukmergėje įvyko finalinė dviguba „Weekend Grand Race“ greičio fiesta

Praėjusįjį savaitgalį gausybė greičio mėgėjų nepabijojo gana atšiauraus oro ir rinkosi Ukmergės autokroso trasoje, kur net dvi dienas iš eilės vyko skirtingų formatų „Weekend Grand Race“ varžybos. Šeštadienį beveik šešios dešimtys dalyvių rikiavosi Ukmergės „Viada“ trasos starte su tikslu pademonstruoti kuo geresnius ratų įveikimo laikus. Čia vairuotojai varžėsi dėl asmeninių rezultatų, kurie buvo sumuojami iš dviejų greičiausių pasirodymų.
2023-10-26
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų