• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Verslininkas ir daugybę metų važiavimo ant motociklo patirties turintis Ričardas Sartatavičius prie konkurso „Metų motociklas 2024“ prisijungė pirmus metus.

Verslininkas ir daugybę metų važiavimo ant motociklo patirties turintis Ričardas Sartatavičius prie konkurso „Metų motociklas 2024“ prisijungė pirmus metus.

REKLAMA

Komisijos nariai renginio finale iš geriausiųjų TOP7 motociklų rinkdami tą vieną vienintelį privalėjo išdalinti 25 balus, paskirstydami juos visiems motociklams. Daugiausiai vienam motociklui buvo galima skirti 10 balų.

Štai, kaip pasiskirstė R. Sartatavičiaus balai.

„BMW R1300 GS“ – 5 balai

Tai motociklas, kurį apsižergus nesinori nulipti. Aiškus technologinis inovatyvus proveržis – beraktė užvedimo sistema, adaptyvi besikilnojanti pakaba, prisitaikanti prie kelio sąlygų, automatiškai pasikeliantis stiklas, keturi važiavimo režimai. Ypač įspūdingas dinaminis. Kai reikia judėti lėtai ir aštriais vingiais, jis nepakartojamas. Ir taip toliau, ir panašiai. Jau nekalbu apie išliekamąją vertę. Todėl – 5 balai.

„CFMoto 800MT Explore“ – 3 balai

Kainos ir kokybės santykis pritrenkiantis. Tik už 11000 eurų gauni pilną rinkinį – aklosios zonos perspėjimo paketą, 8 colių ekraną su „Bluetooth“ ir „Apple CarPlay“ sąsaja, praslystančią sankabą ir dar daugiau. Ne veltui šis modelis vienas perkamiausių Europoje, nežiūrint į kilmės šalį. Bet išliekamoji vertė vis dar su klaustuku. Todėl 3 balai.

REKLAMA
REKLAMA

„Ducati Diavel V4“ – 3 balai

Tai tikras velniūkštis. Ypatingas dizainas, masyvus galinis ratas, galiniai žibintai, 4 vožtuvai, ypatinga galia ir puiki dinamika įvairiais greičio režimais daro pasivažinėjimą šituo motociklu tikrai įkvepiančiu. Tikras atradimas tokio žanro mėgėjui... ir kuriam biudžetas nespaudžia kišenės.

REKLAMA

„Honda CB650“ – 4 balai

Dar vienas atradimas. Pasaka, ne motociklas. Virtuali „E-Cluth“ sankaba nepalieka abejingų šiam žvėriūkščiui. Tiesiog gali užmiršti išvis, kad toks mechanizmas, kaip sankaba, egzistuoja. Suki rankena, spaudi stabdį, o motociklas tavęs klauso be jokių išlygų. Ir viską vainikuoja variklio garsas, primenantis kamanės dūzgesį 3 litrų stiklainyje. Bei viso šito džiaugsmo labai draugiška kaina.

„Honda CRF 1100  Africa Twin“ – 4 balai

„Honda Africa“ ir Afrikoj „Africa“. Sėdi ir leki, kur akys mato – keliais, šunkeliais, džiunglėmis, dykynėmis, kalnais ir  kloniais, kol nukanki į pasaulio kraštą. Trumpam jo pakrašty prisėdi, gurkšteli kavos ir varai kaip niekur nieko toliau. Variklis stabiliai įsuka kilometrus, automatinė greičių dėžė nepriekaištingai jungia reikalingas pavaras, o tu džiaugiesi.

REKLAMA
REKLAMA

„KTM 990 Duke“ – 3 balai

Viena frazė – lengvas ir galingas. O taip pat aštrus, greitas  ir patikimas gatvės chuliganas (gerąja prasme). Naujasis „Duke“ išlaiko visas KTM būdingas tradicijas – patvarumą, patikimumą ir tęstinumą. Standartinė įranga: elektrinis akceleratorius, praslystanti sankaba, LED žibintas, daugiafunkcinis TFK skydelis, ABS, pasirenkami variklio režimai, antipraslydimo sistema. Galima ir papildoma įranga.

„Yamaha MT-09“ – 3 balai

Gana netikėtas jausmas atsisėdus ant šio „Yamaha“ motociklo. Lengvas, bet stiprus, patogus ir gražus, pakankamai galingas ir puikiai valdomas. ES5 889cc CP3 variklis, lengvas aliuminio rėmas, naujos kartos dizainas ir stilius. Išties, naujas „Yamaha MT-09“ – tai naujas puslapis „Yamaha“ motociklų raidos istorijoje.

REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų