REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Juta Racing” pakilo į trečią vietą „24h series” lenktynių Europos čempionato bendroje įskaitoje, o komanda pirmose, 24 valandų trukmės varžybose Barselonoje, praeitą savaitgalį užėmė 7 vietą.

REKLAMA
REKLAMA

„Tai buvo pirmosios 24 valandų lenktynės mūsų komandai. Tiek lenktynininkai, tiek mechanikai, tiek kiti komandos nariai atidavė labai daug jėgų, už ką esu be galo dėkingas jiems. Tuo tarpu iškovota septinta vieta Barselonoje, tik patvirtino, kad lietuviai tampa vis pajėgesni varžytis su pasaulio elitu ir taip garsinti Lietuvą“, – sako vienas „Juta Racing“ įkūrėjų ir pilotų Jonas Gelžinis.

REKLAMA

Anot jo, Barselonoje savaitgalį vykusios 24 val. trukmės varžybos buvo ypatingai vertingos komandai, tad į jas vyko su siekiu įgauti naujų žinių.

„Tai buvo pirmasis mūsų debiutas, kurį vertinu pakankamai gerai. Nepaisant to, kad dalyvavome pirmą kartą, karštomis oro sąlygomis, mums pavyko pademonstruoti tai ką mokame geriausiai – greitį, taktiką ir prasiveržimą į lyderiaujantį atrankose penketuką. Kiek vėliau, gavome pamokas, kurias jei būtume žinoję ankščiau, būtume pasiekę neabejotinai geresnius rezultatus, tačiau – juk ne viskas iš karto“, – sako jis.

REKLAMA
REKLAMA

„Juta Racing“ iškovotą septintą vietą Barselonoje lenktynininkas vertina itin aukštai, nes žinios ir patirtys, kurias komanda įgavo, prilygina dešimtukui.

„Į Barseloną atvykome turėdami šimtus klausimų, kurių atsakymus rinkome visas dienas trasoje. Tad jei nuvykome į ten, būdami absolventai, grįžome magistrais, kurie jau dega noru grįžti ir tęsti tai ką geba geriausiai“, – sako jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų