• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kasmetinio benzingalviško festivalio „Insane Performance Motor BBQ“ organizatoriai skelbia oficialiai atidarantys dalyvių registraciją, kurios dėka siekiama suburti įspūdingiausią „Motor BBQ“ šventės automobilių parką.

Kasmetinio benzingalviško festivalio „Insane Performance Motor BBQ“ organizatoriai skelbia oficialiai atidarantys dalyvių registraciją, kurios dėka siekiama suburti įspūdingiausią „Motor BBQ“ šventės automobilių parką.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

2023 festivalyje – rekordinis kiekis nominacijų

Dalyvių registracija visuomet simbolizuoja sparčiai artėjančią būsimo festivalio pradžią. Visgi – tai indikacija, jog garažuose stovinčių ratuočių ruošimosi laikotarpis pamažu artėja į pabaigą. Tuo tarpu organizatoriams dalyvių registracijos pradžia asocijuojasi su ramybe, mat ji jiems simbolizuoja, jog pagrindiniai pasiruošimo darbai – jau atlikti, o dabar tereikia susitelkti į maloniausias smulkmenas. Vienas iš jų – nominacijos. 

REKLAMA

„Kasmet vis keičiame nominacijas, atsižvelgiame į dalyvių norus, rungtis. Stengiamės sukurti kuo didesnę konkurenciją tarp dalyvių ir taip tuo pačiu sukelti didesnį susidomėjimą. Pavyzdžiui, daug dėmesio sulaukianti išmetimo sistemos rungtis šiemet bus kitokia, o ir joje išrinksime ne vieną, bet du laimėtojus“, – atskleidžia festivalį organizuojanti „Autorenginiai.lt“ komanda. 

REKLAMA
REKLAMA

Festivalį organizuojanti komanda taip pat atskleidžia, jog šiemet įvyksiančiame festivalyje bus rekordinis kiekis nominacijų. 

„Šiemet apdovanosime žymiai daugiau dalyvių. Kadangi norime padėkoti visiems, kurie pas mus atvyksta, tai padarysime su rekordiniu kiekiu nominacijų, bei unikaliais trofėjais“, – priduria organizatoriai. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dalyviams skirtų vietų skaičius – ribotas

Dabar prasidėsiantis etapas daugeliui automanų yra labai gerai pažįstamas. Norintys parodyti savo automobilį „Insane Performance Motor BBQ“ festivalyje užpildo atitinkamą formą bei vėliau laukia ar jiems nusišypsojo sėkmė. 

Nuo pat pirmojo „Motor BBQ“ festivalio organizatoriai nuolat stengėsi priimti visus norinčius. Sulig kiekvienais metais dalyvių parkas nuolat augo ir panašu, jog 2023-aisiais jis išaugs dar labiau. 

REKLAMA

Atsižvelgdami į šią tendenciją, „Insane Performance Motor BBQ“ organizatoriai kasmet ieško būdų kaip praplėsti dalyviams skirtą erdvę, tačiau net ir su geriausiais ketinimais visada atsiremiama į tokio pobūdžio festivaliams skirtos teritorijos plotą, į kurį turi tilpti ne tik dalyvių automobiliai, bet ir visiems skirtos pramogos ar net patys svečiai. 

REKLAMA

Šiemet į erdvesnę stovyklavietę persikėlusiame festivalyje tikimasi komfortiškai sutalpinti 200 dalyvių automobilių, tačiau kaip visada, organizatoriai pasilieka erdvės netikėtumams, kurių, kaip visada, pasitaiko kasmet. Vis dėlto, nepriklausomai nuo suplanuoto dalyvių skaičiaus, „Insane Performance Motor BBQ“ tikslas išlieka toks pats – suburti tokį dalyvių parką, kuris šventės svečius bei kitus dalyvius gėrėtis ir mėgautis įvairių rūšių automobiliais, kurie simbolizuoja skirtingus automobilizmo laikmečius ar požiūrius į jų puošybą. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Bilietus į festivalį galima įsigyti internetu

Eilę metų „Motor BBQ“ svečiai ir dalyviai į renginio teritoriją galėjo įžengti įsigydami bilietą tik atvykę į patį festivalį. Vis dėlto, šiemet tai pasikeis. 

Organizatoriai atsižvelgdami į dalyvių ir svečių poreikius, nuo šiol bilietus į festivalį leis įsigyti internetu. Juos galima įsigyti čia

„Insane Performance Motor BBQ“ įvyks birželio 23-25 dienomis. Dalyvio paraišką galima užpildyti čia.

REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų