• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Į Baltijos šalių rinką žengia vienas didžiausių Kinijos automobilių gamintojų – „Great Wall Motors“. Pamažu Europoje veiklą plečiantis gamintojas Baltijos šalyse iš pradžių siūlys įsigyti kompaktišką elektromobilį „GWM Ora“, o vėliau, šiais metais, modelių gamą praplės su „GWM WEY“ – iš tinklo įkraunamu hibridu.

7

Į Baltijos šalių rinką žengia vienas didžiausių Kinijos automobilių gamintojų – „Great Wall Motors“. Pamažu Europoje veiklą plečiantis gamintojas Baltijos šalyse iš pradžių siūlys įsigyti kompaktišką elektromobilį „GWM Ora“, o vėliau, šiais metais, modelių gamą praplės su „GWM WEY“ – iš tinklo įkraunamu hibridu.

REKLAMA

„GWM ORA“ į Europos rinką įžengė dar 2022 m., pradėjusi savo kelionę Švedijoje ir išsiplėtusi į Jungtinę Karalystę, Airiją, Islandiją bei Vokietiją. „Per pastaruosius metus „International Motors Nordic“ Švedijoje pardavė tūkstantį „GWM ORA 03“ automobilių, o dabar matome perspektyvą parduoti techniškai išmanius, puikiai įrengtus ir stilingus „GWM“ automobilius Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Pirmasis Lietuvos rinkoje pasirodys elektromobilis „GWM ORA“, o antrojoje metų pusėje taip pat pristatysime iš tinklo įkraunamą hibridinį automobilį „WEY“. Mūsų tikslas – iki 2026 m. Baltijos šalyse parduoti 1 400 „GWM“ elektromobilių ir iš tinklo įkraunamų hibridinių automobilių“, – sakė „International Motors Nordic“ generalinis direktorius Christer Blomdell.

„GWM ORA“ į Europos rinką įžengė dar 2022 m., pradėjusi savo kelionę Švedijoje ir išsiplėtusi į Jungtinę Karalystę, Airiją, Islandiją bei Vokietiją. „Per pastaruosius metus „International Motors Nordic“ Švedijoje pardavė 1 000 „GWM ORA 03“ automobilių, o dabar matome puikią galimybę parduoti techniškai išmanius, gerai įrengtus ir stilingus „GWM“ automobilius Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Pirmasis Lietuvos rinkoje pasirodys elektromobilis „GWM ORA“, o antrąjį pusmetį taip pat pristatysime iš tinklo įkraunamą hibridinį automobilį „WEY 03“. Mūsų tikslas – iki 2026 m. Baltijos šalyse parduoti 1 400 „GWM“ elektromobilių ir iš tinklo įkraunamų hibridinių automobilių“, – sakė „International Motors Nordic“ generalinis direktorius Christer Blomdell.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak „International Motors Nordic“ pardavimų direktoriaus Baltijos šalims Ringo Rahumeel, naujo prekės ženklo pristatymas ne tik praturtins vietinį elektromobilių asortimentą, bet ir padarys elektromobilius prieinamesnius platesniam vartotojų ratui. „Elektromobiliai neabejotinai yra tvaresnio ir ekologiškesnio asmeninio transporto ateitis. Pastebime tendenciją, kad žmonės perka elektrinius automobilius, kurie pasižymi ne tik pažangiausiomis technologijomis, bet ir stiliumi bei charakteriu. „GWM ORA 03“ suderina savyje elektromobilių tvarumo standartus su inovatyviu dizainu, o jo išskirtinumas – puikus kainos ir kokybės santykis. Nors prieinamesnių elektromobilių kainos paprastai svyruoja tarp 35 tūkst. – 40 tūkst. eurų, visiškai sukomplektuoto „GWM ORA 03“ mažmeninė kaina sieks 29 995 eurus. O pradiniame etape pirkėjams siūlome ypatingą kainą – 24 995 eurų. Be to, pirkėjai Lietuvoje gali pasinaudoti valstybės parama, kuri, įsigyjant naują elektromobilį, siekia 5000 eurų. Dėl minėtų privalumų, „GWM ORA 03“ elektromobilis taps puikiu pasirinkimu poroms, ieškančioms pirmojo automobilio bei šeimoms, vertinančioms patogų bei saugų judėjimą mieste“, – sakė R. Rahumeel.

REKLAMA

2022 m. „GWM ORA 03“ buvo įvertintas penkiomis žvaigždutėmis „Euro NCAP“ mažų šeimos automobilių kategorijoje. Be to, „Green NCAP“ programoje, kurioje automobiliai vertinami už aplinkosaugos rodiklius – švarų orą, energijos suvartojimo efektyvumą ir išmetamo CO2 kiekį, jis buvo įvertintas aukščiausiu balu. Esant 11 kW įkrovimo galiai, į automobilio akumuliatorių patenka 93,2 proc. tinklo energijos – tai vienas didžiausių efektyvumo rodiklių, kuriuos kada yra užfiksavęs „Green NCAP“.

REKLAMA
REKLAMA

„GWM ORA 03“ bus pradėtas gaminti su dviejų skirtingų talpų baterijomis. Prie pirmiausiai pristatomo 48 kWh modelio netrukus prisijungs ir 63 kWh versija. Šie du elektromobiliai leis nuvažiuoti atitinkamai 310 ir 420 km atstumus. Pirmiausiai pasirodančio elektromobilio bateriją nuo 20 iki 80 proc. bus galima įkrauti per 38 minutes, o galingesnės talpos – per 46 minutes. Elektromobiliuose įrengtos visos būtinos sistemos, kurių tikimasi iš šiuolaikinio automobilio: 360 laipsnių kamera, prie priekyje važiuojančio automobilio prisitaikanti automatinė greičio palaikymo sistema kontrolė, pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema  stabilumo kontrolė. „ORA“ interjere taip pat naudojamos sintetinės medžiagos, pagamintos tik iš tvarių medžiagų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„GWM ORA 03“ pirkėjams Lietuvoje gamintojas užtikrins platų garantijų paketą: elektromobiliui suteikiama 5 metų gamyklinė garantija be ridos apribojimo, 8 metų / 160 000 km. ridos baterijos garantija, 5 metų kėbulo dažų garantija ir 12 metų antikorozinė garantija be ridos apribojimo.

Prekyba „GWM ORA 03“ automobiliais Lietuvoje prasidės 2024 m. vasario 10 d.

Kitas GWM automobilio modelis, iš tinklo įkraunamas hibridinis „WEY“, rinkoje pasirodys metų viduryje.

„JMA centras“ taps oficialiu „GWM ORA“ ir „WEY“ automobilių atstovu Lietuvoje. Jis Vilniuje ir Kaune  teiks pardavimo ir visas garantinio bei pogarantinio aptarnavimo paslaugas.

REKLAMAAutobilis.lt
Važinėk su šiuo mėšliuku pats . Juokas ima .ha haha
kratinys
as dar noriu pasidziaugti 5,7 litro benzo-dujos, 4X4 zverim, kol visi cia speiguoti sedes savo elektrokibiruose uz 40-100 tukstanciu EUR. as sedesiu siltai, pervaziuosiu bet ka, bet kur bet kaip, kuro pilna, pigia dujos kainuoja, ir dar svarbiausia tas garsas, na darykite ka norite, bet elektrokibirai to niekada netures.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų