REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Formulės 1 čempionato savininkė „Liberty Media“ paskelbė planuojanti įsigyti dar vieną pasaulinio lygio čempionatą – „MotoGP“. 

Formulės 1 čempionato savininkė „Liberty Media“ paskelbė planuojanti įsigyti dar vieną pasaulinio lygio čempionatą – „MotoGP“. 

REKLAMA

Maždaug 4 mlrd. eurų vertės sandoris oficialiai turėtų būti pristatytas artimiausiomis dienomis, dar prieš prasidedant trečiajam šių metų „MotoGP“ čempionato etapui. 

Pasak automobilių sporto apžvalgininkų, sandoris tarp „Liberty Media“ ir dabartinės „MotoGP“, „WorldSBK“ ir „MotoE World Championship“ čempionatų organizatorės „Dorna Sports“ buvo sudarytas jau prieš kelias savaites. 

Vadovaujantis kitais pranešimais, apie naują „Liberty Media“ ir „Dorna Sports“ partnerystę buvo norima pranešti dar šių metų „Formulės 1“ sezono pradžioje, tačiau šio plano buvo atsisakyta dėl galimo Europos Komisijos įsikišimo. 

Apie šio sandorio egzistavimą pranešė ir „The Financial Times“. Šio leidinio redakcija tvirtina, jog sandoris tarp abiejų šalių jau užbaigtas. Verslo naujienas apžvelgiantis leidinys taip pat pažymėjo, jog būtų labai keista, jeigu šis sandoris neatsidurtų Europos Komisijos akiratyje, kuriai nepatinka bet kokie bandymai monopolizuoti rinką. 

REKLAMA
REKLAMA

Puikus to pavyzdys – „CVC Capital Partners“ investicinis fondas, kurio valdytojams anksčiau vienu metu priklausė „Formulė 1“ ir „MotoGP“, tačiau 2006 m. Europos antimonopolinės institucijos privertė fondo valdytojus vieną iš šių čempionatų parduoti. 

REKLAMA

Pranešama, jog „Dorna Sports“ visada pirmenybę teikė „Liberty Media“ atstovams, tačiau pasiūlymus įsigyti „MotoGP“ buvo pateikę ir kitos suinteresuotos šalys. Vienas iš jų – Kataro valstybinis turto fondas „Qatar Sports Investments“. „MotoGP“ taip pat domėjosi žiniasklaidos konglomeratas „TKO“, kuriam šiandien priklauso „UFC“ čempionato teisės.

 

 

REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų