„Formulės-1“ etape Australijoje Maxas Verstappenas („Red Bull“) neužbaigė lenktynių, o jose dominavo „Ferrari“ pilotai.

Pirmąją vietą šiame etape iškovojo Carlosas Sainzas, o antrą vietą užėmė Charlesas LeClercas.

Tuo tarpu trečioje vietoje atsidūrė „McLaren“ pilotas Lando Norrisas.

M. Verstappenas startavo iš pirmos pozicijos, o BBC žiniomis, iš lenktynių turėjo pasitraukti vos po pirmųjų keturių ratų dėl stabdžių gedimo. Tai buvo pirmas kartas kai lenktynininkas nefinišavo per dvejus metus.

Lenktynių taip pat neužbaigė avariją patyręs George`as Russellas („Mercedes“) ir „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas.

O etvirtas finišavo australas Oscaras Piastri. Tai buvo pirmas kartas per 16 metų, kai „Ferrari“ ir „McLaren“ išsidalino 4 pirmąsias vietas lenktynėse.

Meksikietis Sergio Perezas, net ir su itin greitu „Red Bull“ bolidu, kalnų nenuvertė. Jis tenkinosi 5-a vieta.

M.Verstappenas su 51 tašku vis dar pirmauja čempionate, bet prie jo gerokai priartėjo Ch.Leclercas (47) ir S.Perezas (46). Konstruktorių įskaitoje „Red Bull“ (97) prarado beveik visą pranašumą prieš „Ferrari“ (93). Trečia rikiuojasi „McLaren“ (55).

Ketvirtosios sezono lenktynės – Japonijos GP – vyks balandžio 7-ąją.