„Exit“ alsuos Pietų Amerikos šokių aikštelių karščiu. Šviežiais muzikiniais įspūdžiais iš turo po šio žemyno klubus dalysis Švedijos diskžokėjų ir prodiuserių dueto „Inkfish“ narys Johanas Hermanssonas. Jis diskžokėjų pultu dalinsis su svečiu iš Vilniaus Element.
„2006-ųjų pabaigoje švedai grojo įvairių P.Amerikos šalių klubuose ir iki šiol nenustoja svaigti apie nepakartojamą šio žemyno klubinę kultūrą ir linksmiausius pasaulyje žmones. Johanas Hermanssonas žada pasidalyti P.Amerikos klubuose išpažįstama energingais ritmais grįsta groovy progressive šokių muzika“, - sakė klubo „Exit“ atstovai.
Anot jų, vos spėję grįžti iš turo P.Amerikoje „Inkfish“ jau rūšiuoja plokšteles naujiems pasirodymams šio žemyno klubuose vasario mėnesį. „Klubas „Exit“ taps tarpine švedo stotele tarp karščiausių pietiečių klubų, todėl galime tikėtis pačių geriausių nuotaikų“, - pasakojo klubo atstovai.
„Inkfish“ diskžokėjai praėjusiais metais ne tik rengė pasirodymus įvairių pasaulio šalių klubuose, bet rado laiko ir studijai. Duetas išleido tris plokšteles ir šokių muzikos rinkinį „Club Game“. Šiemet švedai įsigijo papildomos įrangos savo studijai ir šokių muzikos mėgėjus planuoja stebinti naujais kūriniais bei remiksais.
Nuo 1998 metų po „Inkfish“ vėliava dirba du broliai - Andreas ir Johanas Hermanssonai. Duetas aktyviai bendradarbiauja su kitais Skandinavijos šokių muzikos prodiuseriais. Kartu su klube „Exit“ jau viešėjusiu Davidu Westu broliai leidžia šokių muzikos kūrinius „De Nada“, „Synergy“ ir „Pharmacy of Sound“ pseudonimais.
Per aštuonerius veiklos metus dueto kūriniai pateko į daugiau nei 60 įvairių šokių muzikos rinkinių. „Inkfish“ kūrinių galima rasti visame pasaulyje žinomų diskžokėjų Paulo Oakenfoldo, Paulo van Dyko, „Deep Dish“ ar Nicko Warreno grojamiausios muzikos sąrašuose.
Bilietas į Johano Hermanssono ir Element pasirodymą Kauno klubo „Exit“ lankytojams su „Atari“ SMS ar skrajute kainuos 20 litų, kitiems – 30 litų.
„Inkfish“ internete:
www.myspace.com/inkfishdjs


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų