Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau šį penktadienį, balandžio 20 d., į Kauno klubą „Exit“ (Maironio g. 19) vieninteliam pasirodymui Baltijos šalyse atvyksta Didžiosios Britanijos „house“ muzikos korifėjus Jimpster. Radijo stoties „ZIP FM“ ir įrašų bei renginių kompanijos „RyRalio“ vakarėlio „RyRalio ZIPPED“ scenose taip pat pasirodys RyRalio DJs bei Lietuvos hip hopo meistrai Messiah, Mamania ir Mantini.

REKLAMA

Atlikėjo, didžėjaus ir prodiuserio Jimpster (tikr. Jamie Odell) iš Didžiosios Britanijos muzikinė karjera jau trunka daugiau nei penkiolika metų, o jo vadovaujama įrašų kompanija „Freerange Records“ atšventė sėkmingos veiklos dešimtmetį. Pastoviai kviečiamas į „Fabric“ ir „Plastic People“ Londone ar „Cocoon“ Frankfurte, improvizatorius ir pagal savo išsilavinimą džiazo klavišininkas atkeliauja išskirtiniam electronic-dub-house setui į Lietuvą.

REKLAMA
REKLAMA

Jimpster yra lipęs ant scenos Glastonbury festivalyje, o taip pat  „The Big Chill“, „Lowlands“, „Bestival“, „Womad“... Po stulbinančio pasirodymo šių metų „Winter Music Conference“ Majamyje, kur pagal Jimpster grojamą muziką šėlo  daugiau nei 20 tūkst.  žmonių, šiais metais kaip viena karščiausių „Sonar 2007“ paslapčių įvardijamas „Freerange Records“ pristatantis vakarėlis.

Tuo pat metu Jimpster įrašyti remiksai ne vienam šokių muzikos meistrui tapo sėkmės talismanu. Neveltui jo sukurtų šokių muzikos atlikėjų remiksų skaičius artėja prie 100! Jimpster kūrybą leido įrašų kompanijos „Ninja Tune“, „Om Records“, „Naked Music“, „Ubiquity“, „Slip’n’Slide“... Muzikos kritikai šiam prodiuseriui simboliškai paskyrė „remiksų rekordininko“ etiketę, o viena įtakingiausių šių dienų asmenybių šokių muzikoje – Ben Watt iš įrašų kompanijos „Buzzin Fly“ – Jimpster vadina tiesiog „britiškojo house bosu“.

REKLAMA
REKLAMA

„Pernai įvykęs „RyRalio ZIPPED“ su „Rulers Of The Deep“ atstovu DJ Julm buvo labai sėkmingas. Antrojo  renginio svečio – Jimpster - atvirumas improvizacijoms ir įvairiems elektroninės muzikos stiliams paperka viso pasaulio fanus. Sakoma, kad grojant Jimpster išsijudina net patys išrankiausieji“ – sakė vienas iš renginio prodiuserių ir renginyje grojančių didžėjų Lauris Lee.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų