Prancūzijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos B grupės rungtynėse 1:0 nugalėjo Airijos futbolininkus.

Adrienas Rabiotas 7-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Kylianas Mbappe 16-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau nukreipti kamuolio tiksliai į vartų tinklą nepavyko.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Antoine‘as Griezmannas 40-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Benjaminas Pavardas 50-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Prancūzijos rinktinę į priekį 1:0.

Moussa Diaby 69-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Jaysono Molumby 82-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir susitikimo rezultatas išliko nepakitęs.

Tuo tarpu kitame B grupės susitikime Nyderlandų rinktinė namuose net 3:0 sutriuškino Gibraltaro futbolininkus.

Memphis Depay‘us 23-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė Nyderlandų rinktinę į priekį 1:0.

Georginio Wijnaldumas 33-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Nathanas Ake 50-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Liamas Walkeris 51-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir Gibraltaro futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

N.Ake 83-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.