Prancūzijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos B grupės rungtynėse 4:0 sutriuškino Nyderlandų futbolininkus.

Antoine‘as Griezmannas jau 2-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Prancūzijos rinktinę į priekį 1:0.

Dayotas Upamecano 8-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino prancūzų pranašumą 2:0.

Čia pat prancūzų naujasis kapitonas Kylianas Mbappe 21-ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Galiausiai K.Mbappe rungtynių pabaigoje pridėjo dar vieną įvartį, o Prancūzijos rinktinė dar labiau padidino savo pranašumą 4:0.

Nyderlandai dar galėjo sušvelninti rezultatą, bet M.Depay'ui per pridėtą rungtynių laiką nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tuo tarpu F grupės rungtynėse Belgija svečiuose 3:0 sutriuškino Švedijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

Belgus į priekį išvedė Romelu Lukaku, kuris 35-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo varžovų vartininką 1:0.

49-ąją minutę puolėjas dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino belgų pranašumą 2:0.

Galiausiai R.Lukaku 82-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą, pelnė „hat-tricką" ir įtvirtino belgų pergalę šiame susitikime 3:0.