Po 5 dienas trukusių lenktynių „Circuit Cycliste Sarthe – Pays de la Loire“ (Vakarų Prancūzija), Ramūnas Navardauskas („Garmin–Cervelo“) galutinėje įskaitoje užėmė 7 vietą, nuo lenktynių nugalėtojo, prancūzo Anthony Roux („FDJ“), atsilikęs 27 sek.

Portalui „Balsas“ paklausus dviratininko, kuri lenktynių diena jam buvo įsimintiniausia, Ramūnas atsakė: „Kiekviena diena buvo savotiškai įdomi. Aišku, smagu buvo, kai 2 etape iškovojom pergalę (etapą laimėjo Michel Kreder,‒ „Balsas“)“.

„Dar man asmeniškai patiko, kai buvau 8-tas per asmenines lenktynes laikui. Pirmą kartą pirmam 10 -tuke!“– atkreipė dėmesį Ramūnas Navardauskas, nuo italo Daniele Bennati atsilikęs 12 sek. ir bendroje įskaitoje pakilęs iš 29 vietos į 8-ąją.

3 etapo įskaita (ALL, 6,8 km):

1. Daniele Bennati (ITA) „Leopard Trek“ 08 min. 13 sek.

2. David Millar (D.BR) „Team Garmin-Cervelo“ +06 sek.

3. David Zabriskie (JAV) „Team Garmin-Cervelo“ +06 sek.

4. Anthony Roux (PRAN) „FDJ“ +07 sek.

5. Blel Kadri (PRAN) „AG2R La Mondiale“ +08 sek.

6. Alexandre Geniez (PRAN) „Skil - Shimano“ +10 sek.

7. Laszlo Bodrogi (PRAN) „Team Type 1 - Sanofi Aventis“ +11 sek.

8. Ramūnas Navardauskas (LIET) „Team Garmin-Cervelo“ +12 sek.

9. Pierrick Fedrigo (PRAN) „FDJ“ +13 sek.

10. Svein Tuft (KAN) „Team Spidertech Powered By C10“ +13 sek.

Per likusius du etapus išsilaikęs lyderių 10-uke, Ramūnas pažymėjo, kad paskutinę lenktynių dieną jam pavyko pabėgti nuo grupės kartu su estu Rein Taaramae („Cofidis“). „Žinoma, paskui grupė mus pasivijo, bet 90 km ‒ pirmavom. Pajaučiau, kad galiu varžybauti, nors ir ne pats aukščiausias varžybų lygis“.‒ pasakojo Ramūnas portalui „Balsas“, džiaugdamasis ne tik asmeniniais, bet ir komandiniais, pasiekimais.