52
„Cbet“ – „Lietkabelis“   (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

Virginijaus Šeškaus vadovaujama Jonavos „Cbet“ turėjo galimybę jau trečiadienio vakarą iškovoti bronzinius Lietuvos krepšinio lygos (LKL) medalius, tačiau nesugebėjo uždaryti mažojo finalo serijos.

52

Ketvirtose serijos rungtynėse Nenado Čanako vadovaujamas Panevėžio „Lietkabelis“ įtikinamai 75:55 (23:18, 20:11, 16:15, 16:11) palaužė jonaviečius ir išlygino serijos iki 3 pergalių rezultatą (2:2).

Po pirmojo kėlinio „Lietkabelis“ pirmavo 23:18, o po antrojo – 43:29.

Niekas nesikeitė ir po didžiosios pertraukos – po trijų kėlinių panevėžiečiai pirmavo 59:44, o ketvirtajame kėlinyje jonaviečiai pirmuosius taškus pelnė tik įpusėjus kėliniui.

Tai buvo nerezultatyviausios Jonavos klubo sezono rungtynės.

Lemiamos ir paskutinės serijos rungtynės penktadienį vyks neutralioje Šiaulių arenoje, kadangi „Kalnapilio“ arenoje vyks badmintono turnyras.

Tai bene pirmasis atvejis LKL istorijoje, kai medalių likimas spręsis neutralioje aikštėje.

Įdomu tai, kad šioje serijoje visas pergales iškovojo svečiuose žaidusios ekipos.

„CBet“: Glynnas Watsonas 13, Jeffery Garrettas 8, Aurimas Majauskas 7, Goranas Huskičius 6 (6 rez. perd.), Vytautas Šulskis, Martinas Laksa (5 atk. kam.), Edvinas Šeškus ir Dovis Bičkauskis – po 5.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 23 (4/7 trit.), Gyorgy Golomanas 14, Kristianas Kullamae 12 (8 atk. kam.), Paulius Murauskas 8, Vytenis Lipkevičius 7 (7 atk. kam.).

Tolimi metimai leido „CBet“ geriau atidaryti rungtynes (6:3), bet tuo šeimininkai džiaugėsi neilgai, kadangi „7bet-Lietkabelis“ persvėrė rezultatą – 12:6. Martinas Laksa nutraukė „CBet“ taškų stygių, o Gyorgy Golomanui atsakymą turėjo Glynnas Watsonas (11:14), beje, kiek vėliau būtent jo baudų metimai lygino rezultatą – 16:16. Jamelo Morriso metimai skaudžiai baudė šeimininkus, kurie po pirmo kėlinio atsiliko 18:23.

Nors G.Watsonas pridėjo dar porą taškų savo ekipai, Panevėžio klubas, vedamas G.Golomano bei Željko Šakičiaus, ėmė tolti – 37:26. Skirtumas pirmąsyk tapo dviženklis, o iš jo šeimininkams sunkiai sekėsi kapstytis – 29:39. Po dviejų ketvirčių svečiai buvo priekyje 43:29.

Po ilgosios pertraukos jonaviečiai visiškai nerado ginklų puolime. Nors pastangas dėjo sėkmingą atkarpą kūręs Dovis Bičkauskis, panevėžiečiai gerai sužaidė trečiąjį ketvirtį ir persvaros nebarstė – 59:44. Laiko liko dar užtektinai, tačiau Pauliaus Murausko metimai galutinai triuškino „CBet“ vyrus – 69:48. Daugiau šeimininkai dėl pergalės nebekovojo, paskutinės minutės tebuvo formalumas.