Madrido „Real“ (6/4), kuriam atstovauja buvęs žalgirietis Jonas Mačiulis, penktadienį Kaune Eurolygos rungtynėse dar kartą įveikė „Žalgirį” (2/8). Eurolygos čempionai laimėjo rezultatu 90:75 (13:17, 26:24, 23:12, 28:22).

Kauno „Žalgiris“ 75:90 Madrido „Real“

Kauniečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Paulius Jankūnas pelnės 21 tašką. 13 taškų pridėjo Ian Vougioukas. Po 8 taškus surinko „Žalgirio“ naujokas J.Randle bei Siim-Sander Vene. 7 taškus į savo sąskaitą įrašė Olivier Hanlan. Po 5 taškus pelnė Kaspars Vecvagars ir Edgaras Ulanovas, tiesa pasatrasis visus savo taškus surinko jau pirmąją rungtynių minutę. 2 taškais prisidėjo Renaldas Pocius su Martynu Pociumi. Brockas Motumas taškų nepelnė, o Lukas Lekavičius aikštėjė nepasirodė.

Madrido „Real“ gretose nesustabdomas buvo andres Nocioni surinkęs 22 taškus. Argentinietis pataikė visus 6 mestus tritaškius. 14 taškų prie pergalės prisidėjo K.C. Rivers, 10 tašku pelnė Felipe Reyes. Jonas Mačiulis savo buvusiam klubui atseikėjo devynis taškus.

Rungtynių eiga:

Pirmas kėlinys:

Sužaidus tris minutes Kauno „Žalgiris“ pirmauja 3 taškais, o Edgara Ulanovas rungtynes pradėjo greitais penkiais taškais, 7:4.

Sužaidus pusė pirmojo kėlinio žalgiriečiai toliau didina savo persvarą prieš Eurolygos čempionus. Kauniečiai pirmauja 11:6.

Likus žaisti tris minutes pirmajame kėlinyje Madrido „Real“ klubas išlygino rezultatą, 13:13. „Real“ gretose puikiai žaidžia Jonas Mačiulis, lietuvis žaidžia rezultatyviausiai ir pelnė 7 taškus.

Kauniečiai sėkmingai užbaigė pirmą ketvirtį ir pirmauja keturiais taškais, 17:13.

Antras kėlinys:

Lietuvos čempionai per nepilnas tris minutes spėjo pelnyti 9 taškus ir pirmauja rezultatu 26:19.

Likus žaisti keturias minutes pirmoje rungtynių pusėje ispanai ir toliau vejasi lietuvius. „Žalgiris“ priekyje 35:30.

Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei kauniečiai ir vėl pirmauja septyniais taškais, 41:34.

Paskutinėse „Realo“ atakose žalgiriečiams nepavyko apsiginti ir Madrido klubas jau kvėpuoja šeimininkams į nugarą, 39:41.

Trečias kėlinys:

Per tris minutes žalgiriečiai padarė tris klaidas ir rezultatas lygus 45:45.

Kauniečiai ir toliau madridiečiams neleidžia išsiveržti į priekį ir sužaidus pusė kėlinio pirmauja 49:47.

Sužaidus kiek daugiau nei šešias minutes Madrido ekipa pirmą kartą pirmauja, rezultatas 51:53.

Išsiveržusi į priekį „Real“ ekipa iš karto spruko į priekį ir prieš lemiamą ketvirtį pirmauja 62:53.

Ketvirtas kėlinys:

Sužaidus keturias minutes žalgiriečiams sunkiai sekasi mažinti skirtumą ir atsilieka 62:69.

Likus žaisti keturias minutes Madrido ekipa sukaupė jau dviženklę persvarą ir iš lėto laidoja žalgiriečių viltis laimėti šiose rungtynėse. Kauniečiai atsilieka 64:74.

Madrido „Real“ puikiai užbaigė rungtynes ir laimėjo penkiolikos taškų persvara, 90:75.

Kiti rezultatai:

Stambulo „Darussafaka" (3/7) - Stambulo „Anadolu Efes" (4/6) - 68:72 (15:13, 11:21, 24:21, 18:17)

Belgrado „Crvena Zvezda" (6/4) - Atenų „Panathinaikos" (6/4) - 69:67 (10:18, 18:13, 25:11, 16:25)