54
„Lietuvos rytas“ – „Avtodor“  (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Trečiadienio vakarą „Siemens“ arenoje „Eurocup“ rungtynėse susitiko Vilniaus „Lietuvos Rytas“ (1/1) su „Avtodor“ Saratov (1/1) klubu iš Rusijos. Beviltiškai gynęsi Marcelo Nicola auklėtiniai 81:97 (27:23, 19:27, 15:32, 20:15) buvo priversti nusileisti„Avtodor" krepšininkams.

54

Rungtynių eiga:

„Lietuvos Ryto“ krepšininkams nepavyko prisivyti krepšininkų iš Rusijos ir pralaimėjo 81:97.

Antanas Kavaliauskas surinko penkias pražangas, o „Avtodor“ krepšininkai nesunkiai didina persvarą. Trečiasis kėlinys prasidėjo Vilniaus „Lietuvos Ryto“ spurtu 9:0.

32 taškus per trečią kėlinį praleidę „Lietuvos Ryto“ krepšininkai atsilieka 61:82.

Vilniečiams ir toliau niekaip neišeina sustabdyti svečių puolančiosios jėgos. „Avtodor“ krepšininkai likus žaisti 3 minutėms trečiajame kėlinyje įgijo 19 taškų persvarą 55:74.

Trečiajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes „Avtodor“ ekipa pataikė trys tritaškius. Marcelo Nicola reaguodamas į įvykius aikštelėje paprašė minutės pertraukėlės.

„Lietuvos Rytas“ iki kėlinio pabaigos nerado savo žaidimo ir po dviejų kėlinių atsilieka 46:50.

Likus dviem minutėms iki antrojo kėlinio galo svečiai iš Rusijos ištirpdė visą „Lietuvos Ryto“ persvarą ir Marcelo Nicola nieko nelaukdamas paprašė dar vienos minutės pertraukėlės.

Sužaidus nepilnas penkias minutes antrajame kėlinyje „Avtodor“ krepšininkai kelis kartus iš eilės „išmaudė“ vilniečius ir Marcelo Nicola buvo privertas prašyti minutės pertraukėlės.

„Lietuvos Rytui“ surengus dar vieną spurtą „Avtodor“ treneris Bradas Greenbergas paprašė minutės pertraukėlės. Per likusį laiką vilniečiai smeigė trys tritaškius ir įgijo persvarą prieš antrąjį ketvirtį, 27:23.

„Lietuvos Rytas“ pradėjo rungtynes lengvu spurtu 5:0, tačiau svečiai prisitaikė prie vilniečių žaidimo tempo ir įpusėjus pirmajam kėliniui apilygus.

Situacija prieš rungtynes:

„Avtodor“ klubas „Eurocupe“ – geriausiai puolantis. Vidutiniškai klubas iš Rusijos pelno po 94 taškus per rungtynes. „Lietuvos Ryto“ vyriausiasis treneris Marcelo Nicola prieš rungtynes akcentavo šį faktą. „Nuo pirmojo teisėjo švilpuko privalėsime stipriai gintis, kadangi šiai komandai negalima leisti įsibėgėti“, - kalbėjo treneris.

Vilniečiai sekmadienį LKL rungtynėse nusileido Lietuvos čempionams Kauno „Žalgirio“ krepšininkams 70:79. Po šio pralaimėjimo vilniečių strategas nebuvo prastos nuotaikos: „Nėra taip, kad lūžtume, aišku, pralaimėti nėra smagu, kadangi mūsų tikslai yra patys aukščiausi. Nepalūžtame – išanalizavome, laukia rungtynės su „Avtodor“, kuriose nugalėtoją lems gynyba“.