Viktorija Šaulytė-Mockė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Viktorija Šaulytė-Mockė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Viktorija Šaulytė-Mockė“.

Viktorija Šaulytė-Mockė apie patirtą sunkų išbandymą: tai prisiminus dar šiurpai nueina

Viktorija Šaulytė-Mockė daugeliui atpažįstama kaip viena originaliausių šalies stilisčių, nebijančių ryškaus įvaizdžio ir drąsių sprendimų. Visgi laidoje „Pasikalbėkim“ moteris prisipažino jau kurį laiką siekianti, kad būtų žinoma dėl kitų savo veiklų, mat nebenori būti įsprausta tik į vienos srities griežtus rėmus. Dėl to prieš kelerius metus ji patyrė stiprų perdegimą, iš kurio gniaužtų ištrūkti buvo ne taip paprasta.
2024-06-13

Viktorija Šaulytė-Mockė pirmąkart prabilo apie svarbų gyvenimo pokytį: „Aš taip ilgai saugojau šią informaciją širdy“

Nuolat besišypsanti ir savitu įvaizdžiu iš minios išsiskirianti Viktorija Šaulytė-Mockė dažnai įvardijama viena ryškiausių ir drąsiausių stilisčių. Visgi laidoje „Pasikalbėkim“ moteris atskleidė gyvenime daranti tiek daug dalykų, kad geriausias žodis, apibūdinantis ją šiandien, yra tiesiog kūrybininkė. Maža to, Viktorija pirmąsyk viešai prabilo apie naują patirtį, kurią po ilgų dvejonių ryžosi įgyvendinti – aktorystę.
2024-06-09

Stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė patarė, kaip išsirinkti stilingą kalnų slidinėjimo aprangą

Nė vienas žiemos entuziastas neįsivaizduoja savo laisvalaikio be slidinėjimo. Todėl tik prisnigus traukia savo įrangą, žvalgosi naujų kalnų bei trasų arba ruošiasi į iš anksto suplanuotą slidinėjimo kelionę.  Šis žiemos sportas praktiškai neįmanomas be specialios aprangos, tad stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė pataria išsirinkti tokią, kuri būtų ir patogi, ir stilinga. Taip ne tik išsiskirsite iš minios, bet ir galėsite pasidaryti stilingų nuotraukų apsnigtų kalnų fone.
2024-01-04

30-ąjį jubiliejų atšventusi Viktorija Šaulytė-Mockė – apie atvejus, kai sau nieko negaili: „Jei reikia, vadinasi, reikia“

Stilistei bei nuomonės formuotojai Viktorijai Šaulytei-Mockei gruodžio pradžia kasmet tampa ypatinga, nes būtent šiuo metu ji mini savo gimtadienį. O šiemet Viktorija atšoko jau 30-ąjį! Žinoma mergina daugelį žavi savo kūrybiškumu, o akį visuomet traukia jos pamėgtos ryškios spalvos. Tiesa, pasirodo, kad spalvų ji nevengia ir savo namų virtuvėje.
2023-12-08

Iš Turkijos neseniai grįžusi Viktorija Šaulytė pasidalijo patarimais: kai kas labai nustebino

Stilistė ir tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė-Mockė visuomet iš kelionių parsiveža ne tik mielų prisiminimų, tačiau ir akį traukiančių nuotraukų. Neseniai iš atostogų Turkijoje grįžusi moteris pasidalijo keliomis gudrybėmis, kaip stilingai atrodyti nuotraukose. Aprangos ir aplinkos darna V. Šaulytė-Mockė sako, kad norint užfiksuoti stilingus ir akį traukiančius atostogų kadrus, apranga turi derėti prie vietos, kurioje norite įsiamžinti, rašoma pranešime spaudai.
2023-07-02

Stilistės Viktorijos Šaulytės-Mockės rekomendacijos: pažėrė vertingų patarimų vasarai

Šiltasis metų laikas suteikia daugybę galimybių mėgautis aktyviomis veiklomis lauke – važinėtis dviračiais, riedučiais, turistauti ir, žinoma, iki soties pasidžiaugti vandens pramogomis. Kad veiklos teiktų tikrą malonumą, svarbu ir tinkama apranga. Vaikų rūbams vasarą reikėtų skirti daug dėmesio. Jie turi būti kvėpuojantys, kad mažylis neperkaistų, ir apsaugantys nuo saulės.
2023-06-02

Viktorija Šaulytė-Mockė apie atostogų garderobą: neapsikraukite rūbais, kurių kelionėje nė neprireiks

Prasidedant pavasario sezonui, bet orams dar nelepinant, nejučia pradedame galvoti apie atostogas šiltuose kraštuose, kur sezonas prasideda jau balandį. Pasirinkus kelionės kryptį, jau galima pradėti galvoti apie lagamino turinį – kokius drabužius įsidėti, kad jaustumėtės patogiai. Įvertinkite, ką ketinate veikti per atostogas Stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė ruošiantis į kelionę pataria apgalvoti drabužių derinius ir sudėti juos į lagaminą kartu, kad prireikus būtų patogu išsitraukti.
2023-03-29

Viktorija Šaulytė-Mockė su vyru Maroke mėgavosi ekstremaliomis pramogomis: norėjome patirti dykumos emociją

Stilistė ir tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė-Mockė neslepia, jog kelionės ir patirtys nepažintuose kraštuose yra vienas didžiausių gyvenimo džiaugsmų. Sausio mėnesį kartu su vyru Juliumi Mocka ji leidosi į pažintį su spalvinguoju Maroku, kur ne tik susipažino su šalimi, bet ir išbandė aibę netikėčiausių pramogų.
2023-03-14

Ingrida Martinkėnaitė pravėrė savo spintą: nauji pasirinkimai stebina ir pačią atlikėją

Stilingos ir įkvepiančios nuomonės formuotojos apsilankė mados renginyje. Gėlėmis papuoštoje šventėje žinomos moterys mėgavosi pusryčiais, kūrė puokštes ir turėjo galimybę pirmos susipažinti su vasaros drabužių kolekcija. Mados prekių ženklo „Lindex“ renginyje apsilankė Simona Burbaitė, Inidė Jasnauskaitė, Ingrida Martinkėnaitė, Ieva Swan, Inga Žuolytė, Viktorija Šaulytė-Mockė bei kitos moterys.
2022-06-03

Irena Starošaitė nustebino pokyčiais: pakeitė plaukų spalvą

Jau daug metų savo talentu gerbėjų širdis džiuginanti atlikėja Irena Starošaitė – laikui nepavaldi. Charizmatiška ir žavinga moteris su metais tik dar labiau švyti ir išties dažnai sulaukia komplimentų savo išvaizdai, tačiau Irena mano, jog moters grožis slypi ne tik išorėje, bet ir harmonijoje tarp sveikatos ir vidinės moters stiprybės. Tiesa, neseniai pasirodžiusi renginyje I. Starošaitė nustebino pokyčiais – moteris pakeitė plaukų spalvą ir juos pasišviesino.
2022-03-23
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų