ulker

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ulker“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ulker“.

Nuožmioji Eurolyga: „Partizan“ Turkijoje palaužė „Fenerbahče“ klubą

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Partizan“ (6-9) krepšininkai. Į Stambulą grįžęs Željko Obradovičius su savo auklėtiniais svečiuose 73:72 (16:19, 17:18, 18:20, 22:15) patiesė Stambulo „Fenerbahce“ (10-5) komandą ir įrašė jai trečiąją nesėkmę iš eilės. Tuo tarpu serbams tai buvo antrosios laimėtos rungtynės paeiliui turnyre.
2022-12-22

Eurobasket 2017. D grupė ir kardinaliai išsiskyrusios ekspertų nuomonės

Europos čempionato D grupėje, kurios kovos vyks Stambule, žais Latvijos rinktinė. Ją daugelis įvardija ta komanda, kurios pajėgumą labai sunku nuspėti. Latvių varžovais bus serbai, turkai, rusai, belgai ir britai. tv3.lt ekspertų, vertinusių šią grupę, nuomonės kardinaliai išsiskyrė. Serbija Didžiausios pergalės. Prasidėjo seniai ir vis dar tęsiasi. Serbija – viena tituluočiausių krepšinio valstybių.
2017-08-26

Saldžios triumfo akimirkos: Kauno „Žalgiris“ prieš 18 metų užkariavo Europą

1999-ųjų balandžio 22 diena. Miunchenas. Eurolygos debiutantas Kauno „Žalgiris“ – finale, varžovas – Bolonijos „Kinder“. Nuo dienos, kai istorinis Lietuvos klubas laimėjo Eurolygą praėjo lygiai 18 metų. Pergalę rezultatu 82:74 nukalęs „Žalgiris“ tapo stipriausia Senojo žemyno komanda, o savo didvyrius Kaune pasitiko tūkstantinė sirgalių minia. Tačiau apie viską nuo pradžių. Sezono startas tuomet nebuvo sėkmingas. Pirmosiose rungtynėse 99:84 buvo nusileista Stambulo „Fenerbahče“ ekipai.
2017-04-22

Po dramatiškos kovos ir pratęsimo Eurolygos čempionais tapo Maskvos „CSKA“ krepšininkai

Berlyne, Eurolygos finale įvyko įspūdingas mūšis tarp Maskvos „CSKA“ ir Stambulo „Fenerbache Ulker“ klubų. Eurolygos čempionų taurę po pratęsimo iškovojo „CSKA“ krepšininkai laimėję rezultatu 101:96 (22:20, 28:10, 19:23, 14:30, 18:13). „CSKA“ krepšininkai pergalė galėjo iškovoti ir kur kas lengviau.Po įnirtingo pirmojo kėlinio „CSKA“ krepšininkai antrajame kėlinyje „šovė“ į priekį.
2016-05-15

Eurolygos finale laukia „Fenerbache" ir „CSKA" mūšis

Vokietijoje, „Mercedes-Benz“ arenoje prasidėjo Eurolygos „Final 4“ etapas. Penktadienį buvo sužaisti pusfinaliai po kurių paaiškėjo turnyro finalininkės. Pirmą kartą į finalą pateko Stambulo „Fenerbache Ulker“ kuri iššūkį mes daugkartinei čempionei, Maskvos „CSKA" ekipai. Pirmajame pusfinalyje susitiko du Rusijos klubai, Maskvos „CSKA“ ir Krasnodaro „Lokomotiv“. Savo pranašumą rezultatu 88:81 (23:12, 24:25, 21:22, 20:22) įrodė „CSKA“ krepšininkai.
2016-05-13

Turkijos krepšinio lygoje Martynas Gecevičius klubo neišgelbėjo

Devintą pralaimėjimą Turkijos krepšinio lygoje patyrė vienuoliktąją vietą užimantis Martyno Gecevičiaus atstovaujamas Ankaros „Rönesans TED Kolejliler“ klubas, namuose 70:71 (20:16, 15:14, 15:22, 20:19) turėjęs pripažinti šešiolikos komandų turnyro lyderių Stambulo „Fenerbahče Ulker“ (12 pergalių ir 4 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą. Lietuvis pelnė 12 taškų, puolime atkovojo 1 bei gynyboje perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir triskart prasižengė.
2016-02-01

Jono Mačiulio Madrido „Real“ sudorojo „Fenerbahce Ulker“ ir žengė į Eurolygos finalą

Ispanijos sostinėje vykstančio 2014-2015 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio finalo ketvirto turnyro lemiamoje dvikovoje sekmadienį susitiks Jono Mačiulio Madrido „Real“ (Ispanija) ir Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) klubai. Turnyro šeimininkai Madrido „Real“ krepšininkai penktadienį antrosiose pusfinalio rungtynėse 96:87 (20:21, 35:14, 21:24, 20:28) nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija) ekipą ir šio turnyro finale žais trečius metus iš eilės.
2015-05-16

„Fenerbahce Ulker“ nepratęsė sutarties su L. Kleiza

Lino Kleizos karjera Turkijoje, bent jau Stambulo „Fenerbahce Ulker“ gretose – baigta. Lietuvis palieka Turkijos čempionų komandą po to, kai klubo vadovai nusprendė su puolėju nepratęsti sutarties. Praėjusį rudenį „Fenerbahce Ulker“ sudarė vienerių metų kontraktą su galimybe jį pratęsti dar sezonui, o 3,5 milijono eurų uždirbęs L.Kleiza tapo brangiausiai apmokamu krepšininku Europoje, tačiau krepšininkas aikštėje nežibėjo.
2014-06-30

„Fenerbahce Ulker“ nepratęs sutarties su L. Kleiza

Prieš kelias dienas baigėsi Turkijos pirmenybės, kuriose čempionės titulą iškovojo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ su Linu Kleiza. Tačiau šioje komandoje lietuvio kitą sezoną neišvysime. Kaip teigia šalies žiniasklaida, Stambulo klubo vadovai nepasinaudos galimybe pratęsti sutarties su puolėju iš Lietuvos. Praėjusį rudenį „Fenerbahce Ulker“ sudarė vienerių metų kontraktą su galimybe jį pratęsti dar sezonui, o 3,5 milijono eurų uždirbęs L.Kleiza tapo brangiausiai apmokamu krepšininku Europoje.
2014-06-24

L. Kleizai Turkijos čempiono titulo dar teks palaukti

Turkijos čempionato finale prireiks lemiamų rungtynių. Lino Kleizos atstovaujama Stambulo „Fenerbahce Ulker“ svečiuose 77:85 (13:24, 25:16, 22:18, 17:27) nusileido Stambulo „Galatasaray“ krepšininkams, kurie išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3:3. Lemiama akistata bus žaidžiama birželio 19 dieną „Fenerbahce Ulker“ aikštėje.