0

„Lietuviškasis“ „Budivelnik“ nesugebėjo pasipriešinti Prancūzijos čempionams

L. Kleiza žaidė prastai, bet Stambulo klubas laimėjo

Eurolygos A grupės ketvirtojo turo rungtynėse tris lietuvius savo gretose turinti Kijevo „Budivelnik“ (1/3) komanda išvykoje 61:80 (8:27, 15:24, 16:6, 6:11) nepasipriešino Nantero JSF (2/2) krepšininkams. Prancūzijos čempionai visus reikalus išsprendė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo net 19 taškų skirtumu – 27:8.

Svečiams deficitą pavyko sumažinti tik ketvirtfinalyje ketvirtyje, kai JSF krepšininkai atsipalaidavo. Michailas Anisimovas per 17 minučių pelnė 3 taškus (0/5 dvitaškiai, 3/6 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, gavo bloką, 2 sykius suklydo, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko -4 naudingumo balus.

10 minučių rungtyniaudavęs Dainius Šalenga pasižymėjo 2 taškais (1/2 dvitaškiai), išprovokuota pražangą ir klaida. Darjušas Lavrinovičius per 29 minutes įmetė 7 taškus (1/5 dvitaškiai, 5/7 baudos metimai), atkovojo 4, perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 6 pražangas, 2 kartus prasižengė, 3 sykius suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

JSF: Willas Danielsas 14, Jekelis Fosteris 12, Deshaunas Thomasas 11, Johanas Passave‘as 10.

„Budivelnik“: DaJuanas Summersas 12 (6 atk. kam.), Janis Strelniekas 10, Michas Downsas ir Arturas Drozdovas po 8.

Ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų Eurolygos A grupėje iškovojo Lino Kleizos atstovaujamas Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (4/0) klubas, išvykoje 88:78 (13:17, 17:21, 30:19, 28:21) pranokęs Belgrado „Partizan“ (1/3) ekipą.

Prastai mačas susiklostė Linui Kleiza, kuris per 12 minučių įmetė 2 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 0/2 baudos metimai), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo varžovo pražangą, 5 sykius pažeidė taisykles ir surinko -3 naudingumo balus.

Nugalėtojams Bojanas Bogdanovičius pelnė 26 taškus (6/9 tritaškiai), Bo McCalebbas – 14, Nemanja Bjelica – 12, Emiras Preldzičius – 11 (8 rez. perd.), Kenanas Sipahi pridėjo 10 taškų. Pralaimėjusiems 20 taškų surinko Joffrey Lauvergne (10 atk. kam.), 18 – Terence‘as Kinsey (7 atk. kam.), 13 – Leo Westermannas.