0
TV3

Pirmąją pergalę antrosiose Eurolygos „Top 16“ G grupės rungtynėse pasiekė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubas, namuose palaužęs be laimėjimų liekančią Milano „Emporio Armani“ komandą - 65:63 (12:10, 18:18, 16:15, 19:20).

Turkijos grandų pranašumas galutinai išryškėjo ketvirtajame kėlinyje, kuriame jie nutolo 8 taškais (58:50). Nors skirtumas nebuvo toks didelis, jog iškart nulemtų mačo baigtį, tokio pranašumo šeimininkams užteko. Tiesa, „Emporio Armani“ paskutinę minutę buvo priartėję iki dviejų taškų (63:65) ir likus žaisti 6 sek. turėjo kamuolį savo rankose, bet Antonio Fotsio tolimas metimas skriejo pro šalį.

„Fenerbahce Ulker“: Bojanas Bogdanovičius 17, Roko-Leni Ukičius 16 (6 atk. kam.), Marko Tomasas 8, Kaya Pekeris 6 (10 atk. kam.).

„Emporio Armani“: Masonas Rocca (11 atk. kam.) ir A.Fotsis (6 atk. kam.) po 16, Stefano Mancinelli 13.