emporio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „emporio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „emporio“.

S. Scariolo: „Žalgiris“ gali eiti iki Eurolygos finalo

Po pralaimėjimo ketvirtajame Eurolygos rate Kauno „Žalgirio“ komandai, vyriausiasis Ispanijos krepšinio rinktinės ir Milano „Emporio Armani“ treneris Sergio Scariolo savo ekipai priekaištų nežarstė: „Šiandien buvo geros rungtynės. Komanda buvo puikiai nusiteikusi ir turėjome pranašumą. Tačiau trečiojo kėlinio pradžioje praradome koncentraciją ir „Žalgiris“ persvėrė rezultatą.
2012-11-01

„Žalgirio“ sirgaliai mače su „Emporio Armani“ areną nudažys žaliai

Ketvirtadienį be pralaimėjimų šį sezoną žengiantis Kauno „Žalgiris“ sužais Eurolygos ketvirtojo turo rungtynes su Milano „EA7 Emporio Armani“ komanda. Ta proga oficialus „Žalgirio“ gerbėjų klubas „Green Death“ ir didžiausia Lietuvos lažybų bendrovė „Top Sport“ pradeda bendradarbiavimą ir šioms rungtynėms paruošė masiškiausią choreo Lietuvos sporto istorijoje rašo oficiali klubo svetainė. Šios akcijos dalimi taps visi „Žalgirio“ arenoje susirinkę žiūrovai, šį vakarą atėję palaikyti žalgiriečių.
2012-11-01

„Celtics“ nepaliko vilčių Italijos vicečempionams

Italijos vicečempionei Milano „Emporio Armani“ ekipai nepavyko rimčiau pasipriešinti varžovams pirmosiose „NBA Europe Live 2012“ projekto rungtynėse. Sekmadienį Milane vykusiame mače aikštės šeimininkai 75:105 (31:34, 11:21, 17:26, 16:24) nusileido Bostono „Celtics“ krepšininkams. Nugalėtojams, kurie pataikė 9 tritaškius ir 15 bandymų, Jeffas Greenas ir Rajonas Rondo (6 rez. perd.) surinko po 17, Paulas Pierce'as - 14, Brandonas Bassas (8 atk. kam.
2012-10-07

A. Fotsis neišgelbėjo „Emporio Armani“ klubo Stambule

Pirmąją pergalę antrosiose Eurolygos „Top 16“ G grupės rungtynėse pasiekė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubas, namuose palaužęs be laimėjimų liekančią Milano „Emporio Armani“ komandą - 65:63 (12:10, 18:18, 16:15, 19:20). Turkijos grandų pranašumas galutinai išryškėjo ketvirtajame kėlinyje, kuriame jie nutolo 8 taškais (58:50). Nors skirtumas nebuvo toks didelis, jog iškart nulemtų mačo baigtį, tokio pranašumo šeimininkams užteko.