Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Partizan“ (6-9) krepšininkai. Į Stambulą grįžęs Željko Obradovičius su savo auklėtiniais svečiuose 73:72 (16:19, 17:18, 18:20, 22:15) patiesė Stambulo „Fenerbahce“ (10-5) komandą ir įrašė jai trečiąją nesėkmę iš eilės.

Tuo tarpu serbams tai buvo antrosios laimėtos rungtynės paeiliui turnyre.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti pusantros minutės Zachas LeDay dvitaškiu išlygino rezultatą (70:70).

Du Devino Bookerio taiklūs baudų metimai sugrąžino trapų pranašumą aikštės šeimininkams (70:72). Visgi, pastariesiems apsiginti be pražangų nepavyko. Pastarieji net dusyk pažeidė taisykles, o Aleksa Avramovičius pataikė tris metimus iš keturių ir persvėrė rezultatą (73:72).

Turkams buvo likę 3 sekundėms, tačiau galiausiai suklydo D.Bookeris ir pergalė atiteko svečiams iš Serbijos.

„Partizan“: Kevinas Punteris ir Mathiasas Lessortas po 12, Dante Exumas 10 (6/6 baud.), Zachas LeDay 8, Yamas Madaras 7, Aleksa Avramovičius 6.

„Fenerbahce“: Scottie Wilbekinas 14 (1/3 dvit., 4/8 trit.), Deshawnas Pierre‘as 13, Nickas Calathesas 11 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Nigelas Hayesas-Davisas 9 (7 atk. kam.).