Antrą pralaimėjimą per pastaruosius tris mačus Eurolygoje patyrė Stambulo „Fenerbahce“ (10-3) krepšininkai.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai svečiuose 67:94 (11:31, 20:27, 20:16, 16:20) nepasipriešino Pirėjo „Olympiacos“ (9-4) komandai, kuri fiksuoja trečią pergalę pastaruosius keturis susitikimus turnyre ir antrąją paeiliui.

Aikštės šeimininkai rungtynes pradėjo galingai ir spurtavo 12-0. Po tokio šalto dušo svečiams greitai atsitiesti nepavyko, o skirtumas dar prieš antrą ketvirtį išaugo beveik dvigubai (11:31).

Bejėgiškai atrodę turkai sprendimų nerado ir toliau. Skirtumas antrajame kėlinyje pasiekė ir 29 taškų žymą (21:50).

Po didžiosios pertraukos Stambulo krepšininkams kiek pavyko stabilizuoti situaciją. Oponentai jau taip sparčiai nebėgo į priekį, tačiau atstumas taip pat ženkliai nemažėjo.

Didžiausias jis buvo fiksuotas ketvirtajame kėlinyje, kai padidėjo iki 31 taško (58:89). Tvirtai rungtynes savo rankose laikę graikai iškovojo triuškinančią pergalę – 67:97.

Pralaimėjusieji šiame mače padarė net 25 klaidas.

„Fenerbahce“: Carsenas Edwardsas 13 (2/4 dvit., 2/8 trit., 3/5 baud.), Ismetas Akpinaras 11, Nickas Calathesas 10 (5 kld.), Marko Guduričius 9, Devinas Bookeris 6 (7 atk. kam.).

„Olympiacos“: Sasha Vezenkovas 21 (6/7 dvit., 3/5 trit., 27 n. b.), Giannoulis Larentzakis ir Alecas Petersas po 12, Moustapha Fallas 11, Kostas Sloukas 8 (7 rez. perd.).