Eurolygos čempionai įsibėgėja: įveikė ir „Olympiacos“

Pergalių seriją Eurolygoje toliau tęsia Stambulo „Anadolu Efes“ (6-5) krepšininkai.

Ergino Atamano auklėtiniai namuose 82:71 (13:18, 20:23, 19:12, 30:18) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ (7-4) krepšininkus.

Eurolygos čempionams tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės.

Svečiai galingai pradėjo susitikimą ir jau jo pradžioje susikrovė dviženklį pranašumą (0:10). Visgi, netrukus įsivažiavo ir aukštės šeimininkai, kurie netruko sumažinti atsilikimo (8:12).

Po didžiosios pertraukos graikai ir vėl nutolo, bet Stambulo klubas nekėlė baltos vėliavos ir atkarpa 8-0 leido priartėti (43:45).

Lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje. Jo pradžioje aikštės šeimininkai pratęsė spurtą iki 15-0 ir persvėrė rezultatą (61:53).

Galiausiai rungtynių kontrolę perėmę turkai susitikimą užbaigė dar 5 pelnytais taškais be atsako ir galutinai padėjo tašką mače – 82:71.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 24 (5/10 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), Rodrigue‘as Beauboisas 19 (5/6 trit.), Vasilije Micičius 18 (9 atk. kam., 9 rez. perd., 31 n. b.), Elijah Bryantas ir Tiboras Pleissas po 5.

„Olympiacos“: Sasha Vezenkovas 18 (4/6 dvit., 3/9 trit., 1/1 baud.), Giannoulis Larentzakis 13, Moustapha Fallas ir Kostas Sloukas (6 rez. perd.) po 12, Thomasas Walkupas ir Shaquielle‘as McKissicas po 5.