micičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „micičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „micičius“.

Eurolygos čempionai įsibėgėja: įveikė ir „Olympiacos“

Pergalių seriją Eurolygoje toliau tęsia Stambulo „Anadolu Efes“ (6-5) krepšininkai. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 82:71 (13:18, 20:23, 19:12, 30:18) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ (7-4) krepšininkus. Eurolygos čempionams tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės.
2022-12-01

Pasaulio taurė: dramatiškai nepataikęs Wilbekinas neišnaudojo puikios progos patiesti Serbiją

Dramatišką pergalę pasaulio čempionato atrankos turnyre iškovojo Serbijos krepšininkai (5-3). Ketvirtąją pergalę paeiliui pasiekę serbai namuose 77:76 (24:21, 13:13, 17:20, 23:22) palaužė Turkijos rinktinę (3-5). Serbams pergalę atnešė du taiklūs Marko Guduričiaus baudų metimai, kuriuos jis realizavo likus žaisti pusantros minutės ketvirtajame kėlinyje. Per likusį laiką Scottie Wilbekinas prametė du baudų metimus bei dvitaškį tiksint paskutinėms sekundėms.
2022-11-14

„Real“ pratęsė Eurolygos čempionų agoniją: „Anadolu Efes“ patyrė jau penktąjį pralaimėjimą

Ketvirtąją pergalę Eurolygoje pasiekė Madrido „Real“ (4-3) komanda. Karališkasis klubas šį kartą namuose 94:85 (26:19, 28:24, 15:20, 25:22) pranoko titulą ginančius Stambulo „Anadolu Efes“ (2-5) krepšininkus, kuriems tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.
2022-11-10

Micičius ir dar 12 Eurolygos žaidėjų – Serbijos rinktinės kandidatų sąraše

Serbija artėjant pasaulio čempionato atrankos langui paskelbė išplėstinį kandidatų sąrašą. Jame netrūksta Eurolygos krepšininkų, tarp kurių yra tokie žaidėjai kaip Vasilije Micičius, Nikola Kaliničius, Marko Guduričius ir Vladimiras Lučičius. Sąraše iš viso yra 13 Eurolygos krepšininkų. Serbija artėjančiame lange susitiks su Didžiosios Britanijos ir Turkijos komandomis.
2022-11-01

Micičiaus benefisas paženklintas „Anadolu Efes“ pergale

Stambulo „Anadolu Efes“ (4/1) Eurolygoje savų žiūrovų akivaizdoje 85:70 (21:9, 17:17, 18:25, 29:19) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus (1/4).  Sėkmingiau rungtynes tiek puolime, tiek gynyboje pradėję „Anadolu Efes“ krepšininkai iš karto susikrovė dviženklį pranašumą 21:9. Rankų nenuleidusi „Crvena Zvezda“ ketvirtajame kėlinyje pradėjo alsuoti varžovams į nugarą 56:59. Netrukus Turkijos klubas susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir šventė pergalę – 85:70. Buvęs žalgirietis Vas...
2019-10-29

Eurolygos karaliai išlieka nesuklupę, trenerį pakeitę žydai nieko nepešė

Antradienio vakarą Eurolygoje sužaistos keturios aštunto turo rungtynės. Čempionų titulą ginantys Madrido „Real“ (8/0) krepšininkai avoje arenoje 89:76 (22:28, 25:15, 15:14, 27:19) pranoko Las Palmo „Gran Canaria“ (2/6) komandą. Svečiams ilgą laiką pavyko išlaikyti intrigą rungtynėse, tačiau lemiamu metu „Real“ surengė uraganinį spurtą. „Real“: Anthony Randolphas 20 (10 atk. kam., 26 naud. bal.
2018-11-20

Solidu: Gudaitis – tarp didžiausią įtaką komandai darančių Eurolygos žaidėjų

„Jis atrodo nesustabdomas net ir tada, kai yra toliau nuo krepšio”, – Artūrą Gudaitį, kaip vieną greičiausiai tobulėjančių Eurolygos krepšininkų, vertina turnyro partneris „Eurohoops.net”. Lietuvis sulaukė solidaus įvertinimo – jis, kartu su dviem buvusiais Kauno „Žalgirio” krepšininkais, pateko tarp aštuonių geriausių nuo suolo kylančių turnyro žaidėjų.
2018-11-14

„Eurobasket 2013“ – šansas sužibėti jauniesiems talentams

Krepšinio aistruoliams šis Europos čempionatas – tikras penas akims. Iš grupių varžybų išsikapstyti nesugebėjo galingosios Turkijos ir Rusijos rinktinės. Ką jau kalbėti apie tai, kad jos krito prieš pirmenybes „nurašytas“ komandas – Švediją, Suomiją, Italiją ir Vokietiją. Tiesa, pastaroji yra jauniausia šiame čempionate – komandos amžiaus vidurkis vos viršija 25 metus. Jauniausiam vokiečių žaidėjui Nielsui Giffey – 22-eji, o vyriausiam Heiko Schaffartzikui – 29-eri.