uefa tautų lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „uefa tautų lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „uefa tautų lyga“.

Idealų perdavimą „mokytojui“ atlikęs Pijus Širvys – apie išmoktas pamokas ir neišnaudotas progas

Antradienio vakarą Lietuvos futbolo rinktinė 1:0 palaužė Gibraltaro futbolininkus ir išsaugojo vietą UEFA Tautų lygos C divizione.  Primename, kad tokiu pačiu rezultatu mūsiškiai laimėjo ir Portugalijoje, tad bendras abiejų rungtynių rezultatas buvo 2:0 Lietuvos naudai. Nors lietuviai susikūrė nemažai progų, tačiau tik vienas įvartis pasiekė tikslą. 50 minutę Fedoras Černychas sėkmingai pasiuntė kamuolį į vartus, o tai jam padėjo padaryti puikų perdavimą atlikęs Pijus Širvys.
2024-03-27

Net apie juodžiausius scenarijus galvojęs Edgaras Jankauskas džiaugėsi: „Totaliai dominavome“

Antradienio vakarą Kaune Lietuvos vyrų futbolo rinktinė sėkmingai užbaigė išlikimo UEFA Tautų lygos C divizione mūšį.  Nors pirmąjį kėlinį komandos baigė neturėdamos įvarčių, 50-ą minutę Fedoras Černychas pasirūpino, kad lietuviai neišeitų tuščiomis ir po puikaus Pijaus Širvio perdavimo persvėrė rezultatą.  Vėliau įvarčių pelnyti Lietuvos futbolininkams nepavyko, tačiau bendras abiejų rungtynių rezultatas buvo 2:0 lietuvių naudai.  Po pirmojo mačo rinktinės vyr.
2024-03-26

Rinktinė tęs kovas C divizione! Kapitono įvartis padėjo perlaužti Europos nykštukės rebusą

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė laimėjo pusės milijono eurų vertės išlikimo mūšį UEFA Tautų lygoje ir pratęs kovas rudenį C divizione. Antradienį Kauno Dariaus ir Girėno stadione Edgaro Jankausko auklėtiniai atliko 27 smūgius į varžovų vartų pusę, kai tuo tarpu Gibraltarą apribojo iki 4-ių ir šventė pergalę 1:0 (0:0). Bendras serijos rezultatas susumavus abejas rungtynes – 2:0 Lietuvos naudai.
2024-03-26

Daug progų nesukūrusi Lietuvos futbolo rinktinė įveikė svečiuose Gibraltarą

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė prieš atsakomąjį mačą UEFA Tautų lygos C divizione su Gibraltaro rinktine įgijo nedidelį pranašumą. Ketvirtadienio vakarą Portugalijoje žaidę Edgaro Jankausko auklėtiniai daug progų nesukūrė, tačiau įveikė varžovus 1:0 (0:0). Nors Lietuvos rinktinė daugiau rungtynėse kontroliavo kamuolį (61 proc.), tačiau net 14 smūgių skriejo šalia vartų.
2024-03-21

Patvirtinti potencialūs Lietuvos rinktinės tvarkaraščiai UEFA tautų lygos turnyre

Ketvirtadienį ištraukus UEFA tautų lygos burtus, jau penktadienio rytą buvo patvirtinti ir būsimo turnyro tvarkaraščiai. Primename, kad lietuviai ketvirtadienį sužinojo dvi potencialias grupes, kuriose gali tekti žaisti. Tuo atveju, jei lietuviai kovą išlikimo rungtynėse nugalės Gibraltarą ir liks C divizione, jie žais C2 grupėje su Rumunijos, Kosovo ir Kipro komandomis, o jei tektų rungtyniauti D divizione, D1 grupėje lietuvių varžovai būtų San Marino ir Lichtenšteino ekipos.
2024-02-09

Tautų lygos mačą Lietuvos moterų futbolo rinktinė žais lediniame stadione: „Lengva tikrai nebus“

Lietuvos moterų futbolo rinktinė šį mėnesį baigs pirmąjį savo pasirodymą UEFA moterų Tautų lygos turnyre. Gruodžio 1 dieną lietuvės Vilniaus LFF stadione susitiks su Turkijos komanda (dvikova startuos 17 valandą, patekimas į stadioną – nemokamas), o gruodžio 5 dieną išvykoje susirungs su Liuksemburgo komanda. Rinktinė ruoštis iššūkiams pradėjo pirmadienį, o Vilniuje juos pasitiko snieguota ir balta LFF stadiono danga.
2023-11-29

Moterų rinktinė rengiasi istoriniam startui: „Tai yra turnyras, kuriame iš tiesų galime laimėti“

Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė savaitės pradžioje pradėjo pasiruošimą istoriniam startui UEFA moterų Tautų lygos turnyre. Penktadienį Lietuvos rinktinė Jonavoje priims Liuksemburgo futbolininkes. Mačas startuos 17 valandą, patekimas į dvikovą – nemokamas. Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Danielis Wimmeris pasirengimo metu teigė, kad rinktinė pirmam iššūkiui bus pasiruošusi.
2023-09-20

Pasirodymą UEFA Tautų lygoje Lietuvos futbolo rinktinė baigė eiliniu pralaimėjimu

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė dar vienu pralaimėjimu baigė pasirodymą šių metų UEFA Tautų lygos C divizione. Vokiečio Reinholdo Breu vadovaujami lietuviai išvykoje 0:1 (0:0) paskutinėmis akimirkomis nusileido Liuksemburgui. Pergalingą įvartį 88-ąją mačo minutę pelnė Gersonas Rodriguesas. Pirmąjį šių ekipų susitikimą Vilniuje Liuksemburgas buvo laimėjęs 2:0. Lietuviai jau prieš mačą žinojo, kad nepakils iš 1 grupės dugno.
88 2022-09-25

Be kluptelėjimų žengiantys estai kils į aukštesnį Tautų lygos divizioną

Po pergalės penktadienio vakarą UEFA Tautų lygoje Estijos rinktinė užstikrino vietą lygos C divizione. Estijai kelialapį garantavo pergalė namuose 2:1 prieš Maltą. Estus per jau pridėtą pirmojo kėlinio laiką į priekį išvedė Rauno Sappinenas (45+6 min.), įmušęs 11 metrų baudinį. Prieš šį epizodą vienas iš Maltos žaidėjų prieš save dar išvydo raudoną kortelę.
2022-09-23

Pirmasis taškas neguodžia – su Farerų salomis lygiosiomis sužaidę lietuviai grupėje liks paskutiniai

Lietuvos futbolo rinktinė ketvirtadienio vakarą iškovojo pirmąjį tašką UEFA Tautų lygoje. Naujojo trenerio Reinholdo Breu vadovaujami lietuviai C diviziono pirmos grupės rungtynėse namuose 1:1 (1:1) sužaidė su Farerų salomis. Nepaisant šio pirmojo taško jau aišku, kad grupėje lietuviai liks paskutiniai – ketvirti. Paskutiniąsias grupės rungtynes Lietuvos rinktinė žais sekmadienį, kai išvykoje susitiks su Liuksemburgu. Svečiai daugiau kontroliavo kamuolį mačo pradžioje.