Dar vienas pralaimėjimas. Lietuvos vyrų futbolo rinktinė 1:2 (0:0) pralaimėjo Farerų salų vienuolikei ir liko vienintelė komanda Tautų lygos C diviziono pirmoje grupėje be taškų.

Valdo Ivanausko vadovaujamai Lietuvos rinktinei Tautų lygoje tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės. Pirmasis buvo prieš Liuksemburgo vienuolikę 0:2, antrasis pralaimėjimas buvo kur kas skaudesnis – 0:6 nusileista turkams.

Rungtynes agresyviai pradėjo aikštelės šeimininkai. Jie spaudė lietuvius ir turėjo progą pasižymėti, tačiau jau 5-ąją minutę mūsiškiai atsakė savo agresyvumu ir pelnė įvartį.

Vienintelį rungtynių įvartį lietuviams pelnė Fiodoras Černychas.

Pirmasis varžovų įvartis į mūsų vartus krito po baudinio. Prieš Farerų salų žaidėją prasižengė Dominykas Barauskas ir šią pražangą aikštelės šeimininkai išnaudojo.

Lietuviai pirmavo beveik 15 minučių.

Antrasis įvartis į mūsiškių vartus praktiškai prieš pat ilgąją pertrauką. Lietuviai suklydo gynyboje, o praktiškai vienas prieš varžovus likęs Džiugas Bartkus nieko padaryti negalėjo. Jakup‘as Andreasen‘as įmušė antrąjį Farerų salų įvartį.

Po ilgosios pertraukos lietuviai iš pat pradžių bandė žaisti agresyviai ir buvo susikūrė porą progų, tačiau mūsiškiams pasižymėti nepavyko.

Antroje pusėje dar vieną rimtesnę progą įmušti įvartį turėjo F. Černychas, tačiau lietuvis proga nepasinaudojo.

Kelias progas turėjo ir Farerų salų futbolininkai, tačiau puikus D. Bartkaus darbas prie savųjų vartų neleido varžovams išsiveržti dar labiau į priekį.

Paskutinysis teisėjų švilpukas skelbė, kad lietuviai ir toliau Tautų lygoje lieka be taškų bei 1:2 pralaimi Farerų salų vienuolikei.

Antras kėlinys:

95 min. Aidi teisėjo švilpukas. Lietuvos futbolo rinktinė 1:2 pralaimi Farerų salas.

89 min. Kamuolys atsirenkė dukart į virpstą. Šį kartą sėkmė nusišypso mūsiškiams ir įvarčio į mūsų vartus nėra.

88 min. Vėl Džiugas Bartkus. Vėl apsaugoti vartai. Džiugo Bartkaus ir gynėjų pastangomis pavyko išvengti trečiojo Farerų salų įvarčio.

77 min. Titas Milašius bandė smūgiuoti galva, bet smūgis buvo per silpnas ir išlyginti rezultato nepavyko.

68 min. Džiugas Bartkus šiandien yra it tikras herojus. Vartininkas vėl gelbsti vartus nuo varžovų.

67 min. Vėl pavojus prie mūsiškių vartų. Visgi kol kas savus vartus apginti pavyksta.

64 min. Lietuviai klysta aikštelės viduryje, tačiau Džiugas Bartkus gelbėja situaciją.

56 min. Vykintas Slivka turėjo neblogą progą mušti įvartį. Visgi įvarčio įmušti nepavyko, tačiau pavyko išpešti kampinį. Po pakelto kampinio Fiodoras Černychas turėjo neblogą progą pasižymėti dubliu, tačiau Farerų salų vartininkas savo vartus apgynė.

45 min. Prasideda antroji susitikimo dalis. Keičiamas Dominykas Barauskas – vietoje jo į aikštelę žengia Pijus Širvys.

Pirmas kėlinys:

45 min. Teisėjas sušvilpia švilpuką ir skelbia ilgąją pertrauką. Po pirmųjų 45 minučių atsiliekame 1:2.

44 min. Pavojingas epizodas prie Lietuvos rinktinės vartų. Aikštelės šeimininkai gražiu įvarčiu į rūbinę išsiveržia į priekį 1:2. Lietuvai reikės didelio darbo antroje rungtynių dalyje, jei norima pagalvoti apie pergalę.

32 min. Justas Lasickas bando laimę mušti įvartį. Mūsiškis labai greitai įsibėgėjo ir apibėgo net kelis varžovus, tačiau tiksliai smūgiuoti į vartus nepavyko.

25 min. Augustinas Klimavičius turėjo šiek tiek vietos smūgiui, tačiau pats smūgis nebuvo tikslus.

21 min. Dar viena pavojinga situacija prie Lietuvos rinktinės vartų. Atrodo, kad gynyboje turime nemažai spragų, kuriomis kol kas varžovams pernelyg pasinaudoti nepavyksta.

19 min. Lygu. 1:1. Farerų salų rinktinė lygina rungtynių rezultatą ir lietuviams reikės visą gerą darbą, kuris buvo padarytas, atlikti iš naujo.

17 min. Pražanga baudos aikštelėje! Dominykas Barauskas prasižengia ir Farerų salos futbolininkas turi progą lyginti rezultatą.

10 min. Pavojinga situacija! Varžovai bandė mušti į vartus, tačiau Džiugas Bartkus puikiai dirba prie savųjų vartų ir išsaugo juos sausus.

5 min. ĮVAAAAAAAAAAAAAAAARTIS!!!!!! Fiodoras Černychas muša įvartį!! Pagaliau!!! Lietuvos rinktinė priekyje 1:0.

3 min. Farerų salos futbolininkai labai aktyvūs. Dar vienas bandymas mušti į vartus, tačiau laimei – varžovas įvarčio neįmušė

2 min. Lietuvos rinktinės vartai po truputį pradeda svilti. Keliamas pirmasis kampinis, po kurio mūsiškiams pavyksta apsiginti.

1 min. Rungtynės prasideda!