farerų salos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „farerų salos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „farerų salos“.

Farerų salų klubo pasaka tęsiasi: atsidūrė per žingsnį nuo Europos lygos grupių etapo

Nuostabų žygį UEFA Čempionų lygos atrankoje tęsia Farerų Salų čempionai Klaksviko „Klaksvik“ ekipa, kuri antradienio vakarą 2:1 nugalėjo Norvegijos čempionus „Molde“. 64-ą ir 86-ą minutę Farerų Salų ekipai įvarčius pelnė Arne Frederiksbergas, tuo tarpu vienintelį įvartį norvegams 48-ą minutę pelnė Magnusas Wolffas. Atsakomosios rungtynės Norvegijoje vyks rugpjūčio 15-ą dieną.
2023-08-09

Lietuvos futbolo rinktinės treneris prieš dvikovą su Farerų salomis: „Turiu labai gerą jausmą“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė sekmadienį pradėjo treniruočių stovyklą, skirtą paskutinėms dvejoms rungtynėms šių metų UEFA Tautų lygoje. Ketvirtadienį lietuviai namuose susitiks su Farerų salų komanda, o sekmadienį išvykoje bandys revanšuotis Liuksemburgo rinktinei. Sekmadienį ir pirmadienį atvykę buvo dar ne visi rinktinės nariai, savaitgalį žaidę rungtynes savo čempionatuose, o pilnomis pajėgomis rinktinė treniruotis turėtų antradienį.
2022-09-19

Beprotiška rinktinės kelionė: nukelti skrydžiai, nakvynė Edinburge ir atvykimas likus 5 valandoms iki rungtynių

Vilnius-Torshaunas-Izmiras-Vilnius. Toks, iš pažiūros paprastas, turėjo būti Lietuvos rinktinės maršrutas išvykos rungtynėms UEFA Tautų lygos turnyre, tačiau gamta turėjo kiek kitų planų. Lietuvos kelionė šio sezono UEFA tautų lygoje prasidėjo sunkiai, tačiau ne ką lengvesnė buvo ir kelionė iš vienerių rungtynių į kitas.
2022-06-17

Agonija tęsiasi: Lietuvos rinktinė pralaimėjo ir Farerų salų vienuolikei

Dar vienas pralaimėjimas. Lietuvos vyrų futbolo rinktinė 1:2 (0:0) pralaimėjo Farerų salų vienuolikei ir liko vienintelė komanda Tautų lygos C diviziono pirmoje grupėje be taškų. Valdo Ivanausko vadovaujamai Lietuvos rinktinei Tautų lygoje tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės. Pirmasis buvo prieš Liuksemburgo vienuolikę 0:2, antrasis pralaimėjimas buvo kur kas skaudesnis – 0:6 nusileista turkams.  Rungtynes agresyviai pradėjo aikštelės šeimininkai.
181 2022-06-11

Valdas Ivanauskas prieš dvikovą su Farerų salomis: „Mačas svarbus“

Lietuvos rinktinė jau šeštadienio vakarą sužais savo trečiąsias rungtynes UEFA tautų lygos turnyre. Valdo Ivanausko auklėtiniai išvykoje susitiks su Farerų salų rinktine. Dvikovos išvakarėse lietuviai surengė treniruotę rungtynių stadione, o prieš ją mintimis pasidalino rinktinės strategas. „Atvykome gerai, anksi kėlėmės, bet skridome gerai, nusileidimas buvo gal su kažkiek baimės, bet viskas gerai, aikštė ideali. Stadionas labai geras ir ruošiamės rungtynėms“, – teigė V. Ivanauskas.
2022-06-11

Farerų salose atidaryta pirmoji povandeninė žiedinė sankryža

Kaip žinote patys, Farerų salos – autonominis Danijos regionas, kuris pasižymi ypatingai vaizdingomis vietovėmis. Šiame pasaulio kampelyje gyvena tik apie 50 tūkst. žmonių. Daugelis iš jų dirba žuvininkystės pramonėje, dėvi languotus marškinius, vilnonius megztinius ir kasdien į reikiamą tašką keliauja naudodamiesi automobiliu, nes tai tiesiog patogiausias būdas nusigauti iš vieno taško į kitą.
2020-12-09

Lietuvos 17-mečiai futbolininkai nukovė Farerų salas

Lietuvos U-17 futbolo rinktinė pergalingai startavo UEFA Talentų turnyre (UEFA Development Cup) Taline. Po įvarčių abiejuose kėliniuose lietuviai 2:0 įveikė Farerų Salų rinktinę. Audriaus Statkevičiaus treniruojama ekipa rungtynėse startavo labai gerai ir jau trečią minutę išsiveržė į priekį po Armando Kučio pelnyto įvarčio. Toks rezultatas laikėsi iki rungtynių pabaigos, kai 75 minutę varžovų vartininką nuginklavo Motiejus Burba.
2019-04-23

Visų laikų dugnas – FIFA reitinge Lietuva lenkia šešias rinktines Europoje

Naujai paskelbtame FIFA pasaulio futbolo rinktinių reitinge Lietuvos nacionalinė komanda užėmė visų laikų žemiausią vietą – 145-ąją. Ypač prastai mūsų vieta atrodo Europos šalių kontekste. Lietuvos ir Ekvadoro rinktinės naujajame reitinge prarado daugiausia pozicijų – po 25. Tarp Europos valstybių Lietuvos rinktinė lenkia Gibraltarą (206 vt.), San Mariną (205 vt.), Lichtenšteiną (187 vt.), Kosovą (183 vt.), Maltą (182 vt.) ir Moldovą (167 vt.
2017-10-16

Lietuvos moterų rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankoje patyrė antrą nesėkmę

Antrąją nesėkmę Vilniuje vykstančiame 2015 metų pasaulio moterų futbolo čempionato Europos zonos 2 grupės atrankos turnyre patyrė Lietuvos rinktinė. Šeštadienį antrojo turo rungtynėse Lietuvos futbolininkės 0:1 (0:0) nusileido į antrąją vietą pakilusiai Farerų salų vienuolikei ir, nepriklausomai nuo paskutiniojo susitikimo liks ketvirta grupėje. Vienintelį įvartį į lietuvių vartus įmušė Rannva Andreasen (61 min.
2013-04-06

Farerų salų rinktinės kapitonas: Z. Ibrahimovičius aikštėje – šlykštus mažvaikis

Farerų salų nacionalinės rinktinės kapitonas Frodi Benjaminsenas po 2014 m. atrankos į Pasaulio čempionatą rungtynių su Švedija negailėjo kritikos Zlatanui Ibrahimovičiui. F.Benjaminsenas po 2:1 švedų pergale pasibaigusių rungtynių pakeliui į persirengimo kambarius apsistumdė su Paryžiaus „Saint-Germain“ puolėju ir pareiškė, kad jo nestebina toks beveik dviejų metrų ūgio milžino elgesys. „Prieš pat pertrauką jis man trenkė su alkūne ir kai pareikalavau pasiaiškinti, jis bandė sugriebti mane.