thoras hushovdas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thoras hushovdas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thoras hushovdas“.

Trečią „Tour de France“ etapą laimėjo Th. Hushovdas

97-ųjų prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ trečiajame etape iš Belgijos į Prancūziją antradienį lietuvis Ignatas Konovalovas, atstovaujantis Šveicarijos komandai „Cervelo“, užėmė 132-ąją vietą. Nugalėjo norvegas Thoras Hushovdas („Cervelo“). Jis 213 km nuvažiavo per 4 val. 49 min. 38 sek. Kartu su nugalėtoju finišavo penkių dviratininkų grupė.
2010-07-07

I. Konovalovas: „Tokie etapai labai naudingi“

Kol Michele Scarponi kovoja dėl čempiono titulo, Ignatas Konovalovas toliau grūdina save treniruodamasis nelengvose „Tirreno-Adriatico“ lenktynėse, 5 etape finišuodamas vienoje grupėje kartu su „Cervelo“ lyderiu Thoru Hushovdu ir kitais komandos draugais. Gruppetto „Šiandien kažkaip sunkiai važiavosi, bet kol kas, laimei, be traumų. Tokie ilgi etapai labai naudingi, vienas taip nepasitreniruotum“.– dalinosi mintimis dviratininkas su portalu „Balsas.
2010-03-14

„Cervelo“ lyderiai pasitraukė iš kovos

Komanda „Cervelo“, kurioje važiuoja lietuvis Ignatas Konovalovas, šiandien liko be abiejų lyderių – „Tour d’Algarve“ 4 etape iš lenktynių pasitraukus Thorui Hushovdui ir Heinrichui Haussleriui. Thoras Hushovdas, prastai jautęsis jau pirmąją lenktynių dieną, nusprendė nebegaišti laiko ir susikoncentruoti į vienadienes lenktynes, vyksiančias ateinančią savaitę.
2010-02-20

T. Hushovdas kurs kontinentinę ekipą

Norvegų dviratininkas Thoras Hushovdas, atstovaujantis komandai „Cervélo“, kurs kontinentinę komandą Norvegijoje, pavadinimu „PlussBank-Cervélo“. 31-ų metų dviratininkas tikisi paskatinti dviračių sporto plėtrą Norvegijoje, kad jauni sportininkai neišvyktų tobulintis į užsienį. Taip pat Th. Hushovdas pareiškė, kad, baigęs savo sportinę karjerą, perims vadovavimą šiai komandai.
2009-10-16

„Tour of Missouri“ finalo išvakarėse Tomas Vaitkus – 40-tas

Priešpaskutiniame „Tour of Missouri“ etape, kuriame buvo pasiektas didžiausias vidutinis greitis šių lenktynių istorijoje – 52 km/h,– Tomas Vaitkus finišavo 57-as, o bendroje įskaitoje pakilo viena pozicija aukštyn – į 40 vietą (+3 min. 3 sek.). Etapo rezultatai 6 etape, distancijoje „Chillicothe – St. Joseph“, greičiausias buvo italas Francesco Chicchi („Liquigas“) 177,4 km nuvažiavęs per 3 val. 41 min. 41 sek. Šis dviratininkas pernai laimėjo paskutinįjį „Tour of Missouri“ etapą.
2009-09-13

„Tour of Missouri“: T. Vaitkus neatsilieka

4 etape, kurį laimėjo ir lyderiu tapo argentinietis J. J. Haedo („Saxo Bank“), nurungęs norvegą Thorą Hushovdą („Cervélo“), iš lenktynių pasitraukė Markas Cavendishas. Tomas Vaitkus finišavo 37-as ir viena pozicija nutolo nuo lyderių. Lenktynes paliko Markas Cavendishas Britas Markas Cavendishas, atstovaujantis komandai „Columbia“ ir lyderiavęs 1 ir 2 etapuose, 3 etape neteko pranašumo prieš Thorą Hushovdą, o 4 etape pasitraukė iš lenktynių.
2009-09-11

„Tour of Missouri“: Tomas Vaitkus – penktas ir lipa lyderiams ant kulnų

Po 3 etapo, kurį laimėjo ir lyderiu tapo norvegas Thoras Hushovdas („Cervélo“), nurungęs britą Marką Cavendishą, pirmavusį pirmuose 2 etapuose, lietuvis Tomas Vaitkus išliko 5 vietoje. Etapą laimėjo norvegas 3 etapo distancijoje „Farmington – Rolla“ (183,9 km) greičiausias buvo norvegas Thoras Hushovdas („Cervélo“), aplenkęs argentinietį J. J. Haedo („Saxo Bank“) ir italą D. Cataldo („Quick Step“). Britas Markas Cavendishas („Columbia“) finišo liniją kirto 5-as.
2009-09-10

„Tour of Missouri“: Tomas Vaitkus – 5-tuke

2 etape „S.te Genevieve – Cape Girardeau“ (180,9 km), kurį laimėjo Markas Cavendishas („Columbia“), aplenkęs Th. Hushovdą ir J. J. Haedo, Tomas Vaitkus finišavo su pagrindine grupe ir buvo 30-as, o bendroje įskaitoje išliko 5-tuke (+14 sek.
2009-09-09

„Tour of Missouri“: lyderių gretose - ir Tomas Vaitkus (papildyta)

Pirmadienį JAV startavo 7 dienas truksiančios „Tour of Missouri“ lenktynės, kuriose lietuvis Tomas Vaitkus, atstovaujantis komandai „Astana“, po 1 etapo pateko į lyderių gretas. Pirmoji M. Cavendisho pergalė 1 etapą, kuris vyko St. Louiso mieste (Misurio valstijos, MO) ir miškingose apylinkėse (75 mylios, t.y. 120,7 km), laimėjo britas Markas Cavendishas, sprinto kovoje aplenkęs argentinietį J. J. Haedo („Saxo Bank“) ir norvegą Th.
2009-09-08

„GP Ouest-France“: I. Konovalovas 89-tas

Sekmadienį vykusiose „GP Ouest-France“ lenktynėse Ignatas Konovalovas finišavo 89-tas, o kai kurios žvaigždės – nebaigė distancijos. Lietuvis finišavo sėkmingai Ignatas Konovalovas („Cervélo“) atsiliko nuo etapo laimėtojo 6 min. 58 sek.