tautų lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tautų lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tautų lyga“.

Akistata, kuri Lietuvos futbolą pavers laikinu milžinu: rinktinės žaidėjų vertės skirtumai nuo varžovo – milžiniški

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė jau netrukus stos į kovą dėl išlikimo Tautų lygos C divizione. Tai bus viena iš retesnių dvikovų, kur lietuviai laikomi akivaizdžiais favoritais. Ir visai ne veltui. Būsimas varžovas – Gibraltaras, kurio bendra žaidėjų vertė nuo Lietuvos atsilieka kone dešimt kartų. Lietuva su Gibraltaru kaunasi dėl išlikimo C divizione, kadangi savo grupėse užėmė ketvirtąsias vietas.
2024-03-21

UEFA sprendimai: Lietuvoje vyks Europos futsal čempionatas, rinktinė su agresore nežais

Lietuvos futbolo ir futsal sirgalių laukia dar viena didelė šventė – Lietuvoje ir Latvijoje bus surengtas 2026-ųjų UEFA Europos futsal čempionatas. Šeštadienį Vokietijos mieste Hamburge įvyko UEFA Vykdomojo komiteto posėdis, kuris buvo aktualus ir Lietuvos futbolo bendruomenei. Vienas iš posėdžio klausimų buvo 2026-ųjų UEFA Europos futsal čempionato šeimininkų paskyrimas.
2023-12-02

Lietuvos moterų futbolo rinktinė Tautų lygoje pralaimėjo Turkijai

Lietuvos moterų futbolo rinktinė penktadienio vakarą sužaidė dar vienerias rungtynes UEFA moterų Tautų lygos turnyre. Penktojo turo rungtynėse Danielio Wimmerio auklėtinės snieguotame mūšyje Vilniuje 0:4 (0:2) neprilygo grupės favoritei Turkijos rinktinei. Kampaniją lietuvės užbaigs ateinantį antradienį, kai išvykoje susirungs su Liuksemburgo vienuolike.
2023-12-02

Paaiškėjo Lietuvos moterų futbolo rinktinės sudėtis Tautų lygos finišui

Gruodžio mėnesio pradžioje Lietuvos moterų rinktinė užbaigs savo pasirodymą inauguraciniame UEFA moterų Tautų lygos turnyre. Gruodžio 1-ąją lietuvaitės Vilniaus LFF stadione priims Turkijos futbolininkes, o gruodžio 5 dieną kampaniją užbaigs išvykos susitikimu su Liuksemburgo rinktine. Patekimas į gruodžio 1-osios rungtynes – nemokamas. Šiuo metu lietuvaitės grupėje turi surinkusios 4 taškus ir tarp keturių komandų rikiuojasi trečioje pozicijoje.
2023-11-24

Visas traumas už nugaros palikusi Jonušaitė: „Jausmas grįžti – nepakartojamas“

Nors Lietuvos rinktinė Tautų lygos starte patyrė nesėkmę, į rinktinės gretas po beveik dvejų metų pertraukos grįžo puolėja Rimantė Jonušaitė. Palikusi visas traumas už nugaros, puolėja vėl su optimizmu žvelgia į ateitį. „Jausmas – neapsakomas, grįžti į savo šeimą visada labai smagu. Tikrai labai gera, tas užsidegimas, noras dar didesnis, tikiuosi, pavyks tai pernešti ir į aikštelę.
2023-09-26

Patvirtinta moterų rinktinės sudėtis istoriniam startui Tautų lygoje

Jau kitą savaitę moterų futbolas žengia dar vieną istorinį žingsnį – startuos pirmą kartą rengiama UEFA moterų Tautų lyga, kurioje rungtyniaus ir mūsų šalies rinktinė. Lietuvaitės pateko į C diviziono antrąją grupę, kur jų varžovėmis bus Liuksemburgo, Turkijos ir Sakartvelo moterų rinktinės. Kiekvienos grupės nugalėtojos įgis galimybę kilti į aukštesnį divizioną.
2023-09-15

„Tautų lygos“ trofėjus – Ispanijos rinktinės rankose

Baigėsi trečiasis „Tautų lygos“ turnyras. Jis finišavo Ispanijos rinktinės pergale, kuri finale tik po baudinių serijos 5:4 įveikė Kroatijos vienuolikę.  Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių.  Kroatija per žaidimą į vartų plotą atliko 3 smūgius, o ispanai –  vos 1.  Ispanija su kamuoliu buvo 54, o kroatai – 46 proc. viso žaidimo laiko.
2023-06-19

Mačo pabaigoje pergalę išplėšę ispanai žengė į Tautų lygos finalą

Ispanijos rinktinė UEFA Tautų lygos pusfinalyje 2:1 įveikė Italijos futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą.  Yeremi Pino jau 3-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė Ispaniją į priekį 1:0. Visgi netrukus rezultatas tapo lygus, kai Ciro Immobile 11-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1. Kiek vėliau abi komandos turėjo šansų pasižymėti, bet įvarčiais progos nevirto.
2023-06-15

Prasilaužė į Tautų lygos finalą: Kroatijos rinktinė per pratęsimą nugalėjo Nyderlandus

Kroatijos rinktinė UEFA Tautų lygos pusfinalyje po pratęsimo 4:2 įveikė Nyderlandų futbolininkus ir iškovojo bilietą į turnyro finalą. Luka Modričius 23-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. Teunas Koopmeinersas 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir pasižymėti nepavyko.
2023-06-15

U23 Tautų lygoje – pirmaujantys Lietuvos vaikinai, o moterų rinktinė startuoja „Womens Series“

Birželio 6-8 dienomis Bratislavoje (Slovakija) startavo 3x3 krepšinio U23 Tautų lygos „Europe-2“ konferencija, kurioje rungiasi ir Lietuvos vaikinų bei merginų rinktinės. Šioje konferencijoje lietuviai varžosi su Ispanijos, Rumunijos, Austrijos ir Slovakijos U23 rinktinėmis. Po pirmųjų trijų etapų Lietuvos vaikinų rinktinė, kartą likusi trečia, o dukart triumfavusi etapuose, įskaitoje žengia pirma (270 įsk. tšk.