Ispanijos rinktinė UEFA Tautų lygos pusfinalyje 2:1 įveikė Italijos futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą.

Yeremi Pino jau 3-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė Ispaniją į priekį 1:0.

Visgi netrukus rezultatas tapo lygus, kai Ciro Immobile 11-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1.

Kiek vėliau abi komandos turėjo šansų pasižymėti, bet įvarčiais progos nevirto.

Kai jau atrodė, kad komandoms teks žaisti pratęsimą, pergalę ispanams išplėšė po keitimo pasirodęs puolėjas Joselu.

Jis 88-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą Ispanijos rinktinės naudai rezultatu 2:1.

Ispanijos rinktinė Tautų lygos finale susitiks su kroatais. Tuo tarpu Italija dėl trečiosios vietos stos į mūšį su Nyderlandų futbolininkais.