Kroatijos rinktinė UEFA Tautų lygos pusfinalyje po pratęsimo 4:2 įveikė Nyderlandų futbolininkus ir iškovojo bilietą į turnyro finalą.

Luka Modričius 23-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Teunas Koopmeinersas 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir pasižymėti nepavyko.

Donyellas Malenas 34-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Nyderlandų rinktinę į priekį 1:0.

Andejus Kramaričius 55-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Matsas Wiefferis 57-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Cody Gakpo 70-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas Dominikas Livakovičius.

Mario Pašaličius 72-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą Kroatijos naudai 2:1.

Virgilis Van Dijkas 81-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau D. Livakovičius dar kartą sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Noa Langas 96-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir dramatiškai išplėšė pratęsimą 2:2.

Bruno Petkovičius 98-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir vėl išvedė kroatus į priekį 3:2.

Stevenas Bergwijnas 110-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau D. Livakovičius meistriškai atrėmė kamuolį.

M. Pašaličiaus 114-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

L. Modričius 116-ąją minutę sėkmingai pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir įtvirtino Kroatijos rinktinės triumfą 4:2.

Kroatijos rinktinė Tautų lygos finale susitiks su Ispanijos ir Italijos poros nugalėtoja. Tuo tarpu Nyderlandai kovoje dėl trečiosios vietos stos į kovą su minėtoje poroje pralaimėjimą patyrusia nacionaline komanda.