UEFA Tautų A lygos trečios grupės rungtynės tarp Vokietijos ir Anglijos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1:1.

Jonas Hofmannas 23-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Harry Kane‘as 27-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Jamalis Musiala 45-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Anglijos rinktinės vartininkas Jordanas Pickfordas.

J.Hofmannas 50-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Vokietijos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Thomas Mulleris 71-ąją minutę atliko smūgį, tačiau J.Pickfordas dar kartą apgynė vartus.

H.Kane‘as 88-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Tuo tarpu kitame A lygos trečios grupės susitikime Italijos rinktinė 2:1 įveikė Vengrijos futbolininkus.

Nicolo Barella 30-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė Italijos rinktinę į priekį 1:0.

Lorenzo Pellegrini 45-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino italų pranašumą 2:0.

Matteo Politano 55-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas nepakito.

Gianluca Mancini 61-ąją minutę pasiuntė kamuolį į savus vartus ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

Manuelis Locatelli 88-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko.

Kiti rezultatai:

B diviziono 3 grupėje Suomija 2:0 namuose įveikė Juodkalniją, o Bosnija ir Hercegovina 1:0 pranoko rumunus.

C diviziono 1 grupėje lietuviai net 0:6 namuose buvo sutrypti turkų, o kitame grupės mače devyniese susitikimą baigę Farerų salų futbolininkai 0:1 pralaimėjo Liuksemburgui.