sprintas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sprintas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sprintas“.

16-metis jamaikietis pagerino 22 metus gyvavusį Usaino Bolto rekordą

Jaunasis Jamaikos lengvosios atletikos talentas Nickecoy‘us Bramwellas „Carifta“ žaidynėse Grenadoje pagerino legendinio Usaino Bolto rekordą. 16-metis N. Bramwellas 400 m nubėgo per 47.27 sek. ir įtikinamai aplenkė visus varžovus. Tuo pačiu jis pagerino žaidynių rekordą, kuris nuo pat 2002 m. priklausė U. Boltui (47.33). Kaip žinia, U. Boltas vėliau atsisakė 400 m distancijos ir ėmė specializuotis 100 m bei 200 m sprintuose. „Jaučiuosi nuostabiai. Pagaliau pagerinau šį rekordą.
2024-04-04

Jaunieji Lietuvos lengvaatlečiai užfiksavo net 4 rekordinius rezultatus

Ketvirtadienį gausus lengvaatlečių būrys startavo Lietuvoje ir Latvijoje vykusiose varžybose, kuriose buvo pagerintas vienas Lietuvos rekordas ir keletas šalies amžiaus grupių rekordų. Aukščiausią pasiekimą užfiksavo šuolininkė su kartimi Rugilė Miklyčiūtė, kuri sporto mokyklos „Arkadija“ Rygos taurės varžybose įveikė 4.11 m aukštį ir iškovojo pirmą vietą bei pagerino Lietuvos uždarų patalpų moterų, 19-mečių ir 18-mečių rekordus. Ankstesnis rekordas 4.03 m buvo pernai užfiksuotas Rugilės.
2024-01-19

Vytautas Strolia pirmame naujojo sezono sprinte – 21-as

Šeštadienį Estešunde (Švedija) vyko pirmo pasaulio biatlono taurės etapo 10 km sprinto varžybos, kuriose dalyvavo du Lietuvos atstovai. Dėl ligų startą praleido Maksimas Fominas ir Karolis Dombrovskis, tuo tarpu Vytautui Stroliai ir Tomui Kaukėnui pavyko patekti tarp 60-ies pajėgiausiųjų bei iškovoti teisę dalyvauti sekmadienį vyksiančiose persekiojimo lenktynėse. 31-ą gimtadienį antradienį paminėjęs V.Strolia į varžybų trasą pajudėjo būtent 31-as.
2023-12-02

Dramatiškose pasaulio biatlono čempionato varžybose – Strolios sidabras

Osrblėje (Slovakija) vykstantis pasaulio vasaros biatlono čempionatas Lietuvai padovanojo pirmą apdovanojimą tarp suaugusiųjų nepriklausomos šalies istorijoje. Maža to, dėl istorinio laimėjimo 7,5 km sprinto riedslidėmis rungtyje atkakliai varžėsi net du mūsiškiai: sidabrą iškovojo Vytautas Strolia, o penktą vietą užėmusį Maksimą Fominą nuo bronzos skyrė vos 2,4 sek.
93
2023-08-26

Sprinteris Sodaitis: „Varžytis pasaulio čempionate su geriausiais yra didelė privilegija“

Lietuvos paralimpinės rinktinės pasirodymas pasaulio žmonių su negalia lengvosios atletikos čempionate Paryžiuje baigėsi sprinterio Dano Sodaičio ir disko metikės Ramunės Adomaitienės startais. Nors mūsų komandos atstovams startai nesusiklostė taip, kaip norėtųsi, bėgikas D. Sodaitis po pasirodymo ragino komandos draugus nenukabinti nosies ir toliau siekti užsibrėžtų tikslų.
2023-07-17

Įspūdingą greitį pademonstravusi jamaikietė tapo penkta greičiausia visų laikų moterimi

Pasaulio čempionato sidabro medalio laimėtoja Shericka Jackson penktadienį užfiksavo stulbinantį laiką 100 m bėgime – 10,65 sekundės – ir tapo penkta greičiausia visų laikų moterimi. Bėgdama penktuoju taku, Sh. Jackson, esanti ir 200 m pasaulio čempione, iškart išsiveržė ir užtikrintai nugalėjo Shashalee Forbes (10,96 sek.) ir Natasha Morrison (10,98 sek.). Sh.
2023-07-08

Traumas išsigydžiusi Morauskaitė sugrįžta į tarptautines varžybas: „Supratau, kad myliu lengvąją atletiką“

Lietuvos sprinterė ir 400 m rungties nacionalinė rekordininkė Modesta Justė Morauskaitė po 10 mėnesių pertraukos sugrįžta į tarptautines lengvosios atletikos varžybas. Traumas išsigydžiusi sportininkė į stadioną žengia motyvuota ir pasirengusi grįžti į elitą. Jau šiandien 18:12 val., Europos lengvosios atletikos komandiniame čempionate, Modesta startuos savo pagrindinėje, 400 m rungtyje.
2023-06-20

Šaudykloje puikiai atrodęs lietuvis užėmė aukščiausią vietą karjeroje sprinto rungtyje

Penktadienį Italijos Alpėse esančiame Antholce vyko šešto pasaulio biatlono taurės etapo vyrų 10 km sprinto varžybos, Lietuvos atstovams susiklosčiusios permainingai. Šį kartą tarp mūsiškių sėkmingiausiai pasirodė Karolis Dombrovskis: be klaidų įveikęs abu šaudymo ruožus jis užėmė 27 vietą. Tai – geriausias 31-erių biatlonininko rezultatas sprinto rungtyje per visą karjerą. Aukštesnę poziciją jis yra užėmęs sykį, 2018 metais, kada asmeninėse lenktynėse Pokliukoje buvo 25-as.
2023-01-20

Tokijuje sensacingai triumfavo Italijos sprinteriai, amerikietė tapo tituluočiausia visų laikų lengvaatlete

Penktadienį Tokijo olimpiadoje tęsėsi medalių dalybos stadione, kuriame varžėsi geriausi planetos lengvaatlečiai. Sensacingai baigėsi vyrų 4x100 m esfafetės finalas. Čia visus favoritus aplenkė Italijos rinktinė – Lorenzo Patta, Lamontas Marcellis Jacobsas, Eseosa Fostine Desalu ir Filipo Tortu. Jie finišavo per 37.50 sek., pagerino šalies rekordą ir vos 0.01 sek.
2021-08-06

Vyrų sprinte Tokijuje sesnsacingai nugalėjo italas, šuolyje į aukštį čempionais tapo du atletai

Sekmadienį Tokijo olimpiniame stadione tęsėsi sporto „karalienės“ – lengvosios atletikos – varžybos. Vyrų šuolyje į aukštį teko įteikti net du aukso medalius. Katarietis Mutazas Essa Barshimas ir italas Gianmarco Tamberi visą finalą šokinėjo identiškai, abu įveikė 2,37 m ir pasidalino pirmą vietą. Teisėjas jiems siūlė toliau tęsti varžybas ir kovoti dėl pirmos vietos, bet sportininkai susitarė pasidalinti auksą.